Kayseri SMMM Odası ile GIBIRNet arasında protokol anlaşması yapıldı

Türkiye’nin en çok kullandığı internet sağlayıcı şirketlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen GIBIRNet, Kayseri’de de bir ilke imza attı. GIBIRNet ile Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası arasında bir protokol anlaşması yapıldı. Atılan bu imzanın ardından Kayseri SMMM Odası üyeleri, evlerinde ve işyerlerinde GIBIRNet’in kendilerine özel indirimli paketlerinden faydalanabilecek.

Türkiye’de yükselişini hızla sürdüren ve abone sayısını gün geçtikçe artıran GIBIRNet, Kayseri’de de bir ilke imza attı. Kaliteli internet hizmeti ile üyelerini memnun eden GIBIRNet, büyümeye devam ediyor. Konya’da kurulduktan sonra Kayseri’de de hız kesmeden yoluna devam eden GIBIRNet, Kayseri SMMM Odası ile bir protokol anlaşması yaptı.

Kayseri SMMM Odası üyelerinin GIBIRNet internet paketlerinden indirimli olarak faydalanabileceği protokol anlaşması, GIBIRNet Bölge Müdürü İsa Bal ile Kayseri SMMM Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yedikaya arasında imzalandı. Yapılan protokol anlaşmasına ilişkin açıklamalarda bulunan GIBIRNet Bölge Müdürü İsa Bal, “Kayseri’de abone sayımızı hızla artırmaya devam ediyoruz. Bu adımlardan biri de Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ile yapılan protokol anlaşması oldu. Yapılan bu anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum. Protokol anlaşması yapılan odamızın üyeleri, taahhütsüz internet paketlerinden evlerinde ve iş yerlerinde indirimli bir şekilde faydalanabilecekler” dedi.

GIBIRNet, daha önce de abonelerine sağladığı hizmet anlayışı ile adından söz ettirmişti. Şirket, internet paketlerinde herhangi bir taahhüt sözleşmesi yapmazken aynı zamanda açma kapama bedeli de almayarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.