Kefaret 7. Son bölüm tek parça HD FOX, Youtube, Puhu Tv izle!

Kefaret 7. Son bölüm tek parça Fox Youtube Puhu Tv Full izle! Kefaret 8. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kefaret 8. Bölüm fragmanı izle!

0
240

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kefaret, 3 Ocak 2021 Pazar akşamı yepyeni bölümüyle dizi severlerin karşısına çıktı. Fox TV’nin yeni dizilerinden Kefaret, yayınlandığı her bölümle de izleyicileri ekranlarının başına kilitlemeyi başarıyor. Kefaret 7. Bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler de dizinin yayınlan son bölümünü internette araştırmaya başladı. Kefaret 7. Son bölüm tek parça Fox Youtube Puhu Tv Full izle! Kefaret 8. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kefaret 8. Bölüm fragmanı izle!

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’ın yer aldığı Kefaret dizisi, Pazar akşamı Fox Tv ekranlarında yayınlanan yeni bölümleriyle izleyicileri ekranlarının başında kilitlemeye devam ediyor. Her bölümle adından söz ettiren Kefaret dizisi, 3 Ocak 2021 Pazar akşamı yine bomba bir bölümle ekranlara geldi. Kefaret tek parça izleme linki ve yeni bölüm fragmanı hakkında detayları sizler için derledik!

KEFARET 6. BÖLÜM ÖZET

Geldiği gece Sude‘yi gören Can böyle bir bilgiyi babasından saklamaya hakkı olmadığını söyleyerek annesiyle tartışır. Evlenmeye mecbur bırakılan Ahmet kendisine karşı kurduğu komplonun cezasını Meltem’den kat kat çıkartır. Sinan kaçırılma ile ilgili olarak ele geçirdiği yeni delillerle Sabri’nin kendilerini kandırmış olabileceği sonucuna ulaşır ancak bunu Zeynep’e nasıl söyleyeceğini bilememektedir. Zeynep’in yaşamı Sabri’den kalan büyük servet sayesinde artık çok başka olacaktır.

KEFARET 7. BÖLÜM İZLE

KEFARET YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kefaret dizisinin 7. Bölümü biter bitmez bir sonraki bölüm fragmanı da merak edilir oldu. Kefaret 8. Bölüm fragmanını merak edenler konuyu internette araştırıyor. Kefaret 8. Bölüm fragmanı izlemek için yukarıdaki bağlantıyı kontrol edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here