Kırmızı Oda 17. Yeni Bölüm TV8, youtube, Puhu TV CANLI izle

Tv 8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda, 25 Aralık Cuma akşamı yayınlanacak olan 17. Bölümle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kırmızı Oda yeni bölümü izlemek isteyenler internette canlı izleme linki araştırmaya başladı. Kırmızı Oda 17. Bölüm canlı TV 8 izleme linki! Kırmızı Oda 17. Bölüm hangi hikayeler var? Kırmızı Oda 17. Bölüm canlı yayın TV8 izleme linki!

Tv 8 ekranlarının ve Cuma akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan efsane ve sıra dışı hikayeleriyle izleyicileri ekranlarının başına kilitleyen Kırmızı Oda dizisi, 25 Aralık Cuma akşamı 17. Yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin bu akşamki bölümünde hangi hikayelerin yer alacağı ve diziye hangi oyuncuların katıldığı da büyük merak konusu oldu. Dizi severler ayrıca, Kırmızı Oda 17. Yeni bölümü internet üzerinden canlı izleme linki araştırıyor. İşte Kırmızı Oda bu akşamki hikayeleri ve yeni katılan oyuncular! Kırmızı Oda 17. bölüm canlı izleme linki detaylar haberimizde!

KIRMIZI ODA 17. BÖLÜM FRAGMANI

KIRMIZI ODA BU AKŞAM HANGİ HİKAYELER VAR?

Kırmızı Oda’nın 17. Bölümünde, Burcu Biricik’in canlandırdığı Boncuk’un hikayesi devam edecek. Dizinin yeni bölümünde ayrıca, usta oyuncular Aslıhan Gürbüz ve Bülent Seyran da katıldı. Aslıhan Gürbüz Kumru karakterini, Bülent Seyran da Kumru’nun eşi Fahri’yi canlandıracak. Kızı ve eşiyle birlikte mutlu bir aile yaşantısı olan Kumru, ailesiyle birlikte gittiği bir büfede yaşadığı krizin ardından eline geçirdiği bıçakla restorandaki bir adama saldırınca hayatı alt üst olacak. Kumru’nun yaşadığı krizin sebebi ne? Saldırdığı adamla geçmişten nasıl bir bağlantısı var? Genç kadının herkesten sakladığı sırrı nasıl ortaya çıkacak? Kumru’nun kocası ve kızı bu davranışına nasıl tepki verecek?

KIRMIZI ODA 17. BÖLÜM CANLI İZLE

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.