Ana SayfaMedyaKırmızı Oda 18. Bölüm tek parça HD full TV8, Youtube izle! Kırmızı...

Kırmızı Oda 18. Bölüm tek parça HD full TV8, Youtube izle! Kırmızı Oda 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, izle!

Tv8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda, sıra dışı hikayeleriyle izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Yayınlanan her bölümüyle dizi severleri ekranlarının başına adeta kilitleyen dizi, 1 Ocak 2021 Cuma akşamı 18. Bölümüyle izleyicilerin evine misafir oldu. Kırmızı Oda dizisinin, 1 Ocak Cuma akşamı yayınlanan 18. Bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler, dizinin izleme linkini internette araştırıyor. Kırmızı Oda 18. Son bölüm tek parça full HD Tv8 Youtube kesintisiz izle! Kırmızı Oda 19. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kırmızı Oda 19. Yeni bölüm fragmanı izle!

KIRMIZI ODA 18. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cuma akşamlarının en sevilen dizilerinden biri olan Kırmızı Oda, Tv8 ekranlarında yayınlanan yeni bölümleriyle büyük beğeni topluyor. Kırmızı ODA’nın 18. Son bölümüne Boncuk, Kumru ve Selvi’nin hikayesi damgasını vurdu. Kumru, yaşadıklarını bir bir doktor hanıma anlattı. Kumru’nun hikayesi, izleyenlere duygu dolu anlar yaşatırken, kadınların gerçek hayatta yaşadığı zor durumları da gözler önüne serdi. Artık iyileşmeye başlayan Selvi, oğlu Mert ile birlikte doktor hanımı ziyarete gitti. Selvi, doktor hanımı ziyaretinde hem duygulandı hem de ekranları başında Kırmızı Oda’yı izleyenleri duygulandırdı. Kırmızı Oda 18. Son bölüm tek parça izle! Kırmızı Oda 19. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

KIRMIZI ODA SON BÖLÜM ÖZETİ

Kırmızı Oda’nın son bölümünde; Doktor Hanım bir sürpriz yaparak Selvi’nin (Sema Keçik) evini ziyaret eder ve ikisinin yürüyüşü duygu yüklü anların yaşanmasına sebep olur. Esra (Elif Ceren Balıkçı) arkadaşlarıyla yaşadığı sorundan sonra okula gitmek istemeyince, Doktor Deniz, Esra’nın bu kırılganlığının ardındaki sebebi tespit eder. Boncuk (Burcu Biricik), Doktor Hanım’la geçmişini paylaşır ve nihayet başka biriyle evlendirileceği günün geldiğine kendini inandırır. Yaşananlardan sonra aklı karışan Doktor Piraye, Doktor Deniz’e karşı soğuk bir tavır takınırken; hayalleri darmadağın olan Doktor Ayşe derdini Doktor Hanım’a açmak ister.

KIRMIZI ODA 18. BÖLÜM İZLE

KIRMIZI ODA 19. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kırmızı Oda dizisinin 18. Bölümü biter bitmez bir sonraki bölüm fragmanı da merak konusu oldu. Kırmızı Oda 19. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında sayfamızda bulabileceksiniz.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.