Kırmızı Oda 19. Yeni Bölüm CANLI tv8, youtube, puhu tv izle!

0
147

Tv8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda 8 Ocak Cuma akşam merakla beklenen 19. Bölümüyle dizi severlerin karşısına çıkıyor. Kırmızı Oda yeni bölümü izlemek isteyenler internette link aramaya başladı. Kırmızı Oda 19. Yeni bölüm full izle! Kırmızı Oda 19. Bölüm tv8 izle! Kırmızı Oda 19. Bölüm youtube, puhu tv izle! Kırmızı Oda yeni bölümde hangi hikayeler var? Kırmızı Oda yeni bölümde kimlerin hikayesi olacak? İşte detaylar…

TV8 ekranlarında Cuma akşamları yeni bölümleriyle izleyicilerin karşısına çıkan sevilen dizi Kırmızı Oda 8 Ocak Cuma akşamı yayınlanacak olan 19. Bölümüyle yine ekranları başındaki izleyicileri meraklandırdı. Kırmızı Oda 19. Bölümde neler olacağı, kimlerin hikayelerinin işleneceği de büyük merak konusu olan bir diğer konu. Kırmızı Oda’da bu akşam neler olacak? Kırmızı Oda yeni 19. Bölüm full tv8 izle canlı izle!

KIRMIZI ODA SON BÖLÜM ÖZETİ

‘Kırmızı Oda’nın son bölümünde Selvi (Sema Keçik) hayallerinin peşinden gitme kararı alırken; Rıza’dan (Rıza Nalbantoğlu) kalan parasını hayır işlerinde harcamaya karar vermiş ve Doktor Hanım da ona desteğini esirgemeden önerilerde bulunmuştu.

Beklemekten yorulan Boncuk (Burcu Biricik) Doktor Hanım’a içine dökerken; Sadık (Onur Bilge) Doktor Hanım’ın talimatıyla eşine karşı daha anlayışlı olmaya başlamıştı. Can’ın Boncuk’un evinin önünde göründüğü sahne sosyal medyada uzun süre konuşuluşmuş ve hakkında pek çok paylaşım yapılmıştı.

Kumru (Aslıhan Gürbüz) birlikte yola çıktığı Yavuz’un (Bora Koçak) kendisine yaşattığı korkunç olaydan sonra travmatikleşen yarasını gözyaşları içinde Doktor Hanım’la paylaşmıştı. Doktor Ayşe istifasını verince Doktor Piraye ve Doktor Deniz ani kararın sebebini anlamaya çalışmıştı.

KIRMIZI ODA İZLE

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here