Kırmızı Oda (26 Şubat) 26. Bölüm TV8 canlı Youtube izle

0
151
kırmızı oda 26 bölüm izle

Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi, Cuma akşamları yeni bölümleriyle dizi severlerin karşısına çıkıyor. Kırmızı Oda dizisi 26 Şubat Cuma 26. Bölümüyle izleyicilerin karşısında. Kırmızı Oda 26. Yeni bölüm canlı TV8 Youtube Puhu TV izle. Kırmızı Oda 27. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kırmızı Oda 26. bölüm izle! 

Tv8 ekranlarının fenomen dizisi Kırmızı Oda yepyeni bölümle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yayınlanan her bölümle adından söz ettiren Kırmızı Oda dizisi, sosyal medyanın da en çok konuşulan dizileri arasında yer alıyor.

Ünlü doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleminden çıkan Madalyonun İçi kitabından uyarlanana dizide farklı hayat hikayeleri dizi severlerle buluşturuluyor. Son zamanlarda Boncuk, Kumru, Nazlı, Sadi ve daha birçok karakterin yaşam hikayesi dizi severleri duygulandırdı. Her yeni bölümü merakla beklenen dizinin 26. Bölümünü izlemek isteyenler ise konuyu internette araştırmaya başladı. Kırmızı Oda 26. bölüm izle! 

Kırmızı Oda 26. Bölümde neler oluyor?

Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin 26. Bölümünde, Recai’nin hayat hikayesine başlanıyor. Recai, çocukluk yıllarından itibaren neler yaşadığını doktor hanıma anlatmaya başlıyor. Recai ile Nazlı barışıyor mu? Eşinden boşanmak isteyen Recai boşanmaktan vaz mı geçiyor?  Dizinin bu akşamki bölümünde ayrıca, Kumru’nun hikayesine de devam ediliyor. Babaannesinin isteği üzerine Şenol ile evlenen Kumru’nun gençlik yıllarında başına neler geldi? Dizinin bu akşamki bölümünde yanıt bulacak. Sadi’nin kız kardeşi olan ilişkisi ve engelli olan kardeşi Seda’ya yıllarca nasıl baktığı da merakla beklenen bir diğer konu olarak karşımıza çıkıyor.

Boncuk diziden ayrıldı mı?

Kırmızı Oda dizisinde Boncuk’un akıbeti de merak konusu oluyor. Kırmızı Oda hayranları, Boncuk’un bir anda ortadan kaybolması karşısında şok oldu. Son olarak kaza geçiren Boncuk, doktor hanımın tavsiyesi ve yardımı ile ruh ve sinir hastalıkları hastanesine kaldırılmıştı. Boncuk karakterini canlandıran Burcu Biricik, bilindiği üzere yine Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisine geçiş yaptı. Boncuk karakterinin hikayesi de tamamlanmış oldu.

Kırmızı Oda izlemek için tıklayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here