Home Magazin Kırmızı Oda Ayşe (Meriç Aral) diziden ayrılacak mı? Kırmızı Oda Ayşe gidiyor...

Kırmızı Oda Ayşe (Meriç Aral) diziden ayrılacak mı? Kırmızı Oda Ayşe gidiyor mu?

Kırmızı Oda Ayşe diziden ayrılacak mı? Kırmızı Oda Meriç Aral diziden çıkıyor mu? Meriç Aral veda mı ediyor? Ayşe Deniz Hoca’ya aşık mı? Ayşe, Piraye ve Deniz Hoca’nın yüzünden mi ayrılmak istiyor? Ayşe neden ayrılmak istedi?

0
422

Tv8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda’nın 1 Ocak 2021 Cuma tarihinde yayınlanan 18. Bölümüne Ayşe’nin Kırmızı Oda’dan ayrılmak istemesi dizide şok etkisi yarattı. Ayşe’nin ayrılacağını duyan izleyiciler, Meriç Aral diziden ayrılıyor mu sorusunu araştırıyor. Kırmızı Oda Ayşe diziden ayrılacak mı? Kırmızı Oda Meriç Aral diziden çıkıyor mu? Meriç Aral veda mı ediyor? Ayşe Deniz Hoca’ya aşık mı? Ayşe, Piraye ve Deniz Hoca’nın yüzünden mi ayrılmak istiyor? Ayşe neden ayrılmak istedi? İşte detaylar…

TV8’in en sevilen en çok izlenen dizilerinden biri olan Kırmızı Oda’nın 18. Bölümüne Ayşe’nin ayrılmak istemesi damgasını vurdu. Deniz Hoca ile Piraye arasındaki ilişkiye daha fazla dayanamayan Ayşe, Kırmızı Oda’dan ayrılmak istediğini doktor hanıma iletti.

AYŞE GİDİYOR MU?

Kırmızı Oda, 18. bölümde büyük bir şok yaşandı. Doktor Ayşe, Kırmızı Oda’dan ayrılmak istediğini Doktor hanıma iletti. 1 ay daha kalması için zar zor ikna edilen Ayşe, Piraye ve Deniz aşkına daha fazla dayanamadı. Piraye ve Deniz’in aşk yaşaması ve yakınlaşması sonra Ayşe ayrılmak istedi.

KIRMIZI ODA AYŞE GİDECEK Mİ?

Kırmızı Oda dizisinde Ayşe karakterini oynayan Meriç Aral diziden ayrılacak mı sorusu akıllara geldi. Ancak Meriç Aral’ın diziden ayrılmayacağı ve Doktor hanım tarafından ikna edileceği öğrenildi. Ayşe hayranları Kırmızı Oda’dan ayrılacağı için üzüleceğini belirtti ancak Ayşe Kırmızı Oda’ya devam edecek.

İLGİLİ HABER: Meriç Aral yeni diziye katıldı!

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.