Kırmızı Oda Ayşe’nin hikayesi ne? Ayşe’nin annesi babası Erhan kimdir, gerçek adı ne?

0
409

Kırmızı Oda dizisi, tv8 ekranlarında yayınlanan yeni bölümleriyle dizi severlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Yayınlana her bölümde farklı konu ve konuk oyuncuları izlemek oranları en yüksek olma dizi özelliğini kazanan Kırmızı Oda’da bu kez doktor Ayşe’nin hikayesi ele alınıyor. Doktor Ayşe, Kırmızı Oda’dan ayrılmak istediğini konuşmak üzere doktor hanımın odasına bir kez daha gitti. Odada doktor hanımla konuşurken çocukluk hayallerine dalan Ayşe, geçmişte yaşadığı olayları da anlatmaya başladı. Çocukluğunda babasının alkol aldığını ve içki sorunu olduğunu anlatan Ayşe hikayesi ve anne babası da merak konusu oldu. Kırmızı Oda Ayşe’nin hikayesi ne? Kırmızı Oda Ayşe’nin babası Erhan kimdir? Kırmızı Oda Erhan kimdir? Kırmızı Oda Erhan gerçek adı ne?

AYŞE’NİN HİKAYESİ NEDİR?

Kırmızı Oda dizisinde, klinikten ayrılmak istediğini ve istifa edeceğini söylemek için doktor hanımın yanına giden Ayşe, odada çocukluğunda yaşadıklarını hatırlar ve doktora anlatmaya başlar. Ayşe’nin babası her gece alkol içen bir adamdır. Ayşe’nin babası Erhan, içtiğinde bambaşka bir adam haline gelmektedir. Ayşe’nin annesi Sibel, kocasını bu halinden hiç hoşlanmaz ve bir müddet sonra Ayşe’yi de alarak kendi babasının evine gider. Babasının evinde kalan Sibel’i Erhan sürekli aramaktadır. Sibel, bir daha eve dönmeyeceğini Erhan’a sürekli söyler. Ancak Erhan vazgeçmez. Bir gece yine içen Erhan Sibel’i arar ve Ayşe’yi ve kendisini almaya geldiğini söyler. Alkollü olan Sibel’in babası Erhan, trafik kazası geçirir ve hayatını kaybeder.

ERDİNÇ GÜLENER KİMDİR?

Türk tiyatro, sinema ,dizi oyuncusu ve dublaj sanatçısı Erdinç Gülener, 26 Ocak 1971 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise eğitimini İzmit’te tamamladı. 1997 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Ana Sanat Dalı’ndan mezun oldu. Aynı yıl devlet tiyatrolarının açmış olduğu sınavı kazanan Gülener, Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda oyuncu olarak göreve başladı. 2005 yılına kadar bu görevini sürdüren sanatçı, Ankara Devlet Tiyatrosu’na atandı ve halen burada oyuncu olarak çalışmaya devam etmektedir.

Kameralar karşısına ilk kez 2007 yılında yayınlanan Yeniz Evli dizisinde canlandırdığı Payidar karakteriyle adım atan Erdinç Gülener, bugüne kadar Ustalar, Alimler ve Sultanlar, Kurtlar Vadisi Pusu, Bu İşte Bir Yalnızlık Var, Ben Onu Çok Sevdim, Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku, Kertenkele, Bir Deli Sevda ve Çukur gibi pek çok yapımda rol almıştır.

Son olarak Kuşlarla Yolculuk dizisinde Şeyh karakterine hayat vermiş olan Erdinç Gülener, 1.83 metre boyunda ve Kova burcudur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here