Kırmızı Oda Boncuk kimdir, nereli, kaç yaşında, gerçek adı ne?

Tv8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda, 15. Yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Kırmızı Oda dizisinde ermişleri gören ve ilginç hikayesiyle izleyicileri meraklar içerisinde bırakan Boncuk, dizi severler tarafından merak konusu oldu. Kırmızı Oda Boncuk’un kim olduğunu, gerçek adını, yaşını, nereli olduğunu merak edenler konuyu internette araştırıyor. Kırmızı Oda Boncuk kimdir, nereli, kaç yaşında, nereli, gerçek adı ne? İşte Kırmızı Oda Boncuk’un gerçek adı ve kim olduğu?
KIRMIZI ODA BONCUK KİMDİR?
Kırmızı Oda dizisinde Boncuk karakterine, güzel oyuncu Burcu Biricik hayat vermektedir. Burcu Biricik, 4 Mayıs 1989 yılında Antalya’nın Elmalı ilçesinde dünyaya geldi. Ünlü oyuncunun annesi ve babası henüz o çok küçükken boşandı. Annesinin çalışması nedeniyle Biricik’i anneannesi büyüttü. Lise hayatında tiyatro ile ilgilenen Biricik, bir tiyatro festivalinde ödül aldıktan sonra oyunculukla ilgilenmeye başladı.
2006 yılında henüz 17 yaşındayken katıldığı güzellik yarışmasında ‘Akdeniz Kraliçesi’ seçilen güzel oyuncu. İzmir Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü mezunu olan oyuncu, üniversite eğitimi hayatı boyunca Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı. O dönemde “Yaşlı Hanımın Ziyareti”, ” Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım”, “İkinin Biri”, “Yedi Kocalı Hürmüz” ve gibi tiyatro oyunlarında yer aldı.
ARTİZ MEKTEBİ YARIŞMASINDA BİRİNCİ OLDU
2007 yılında Show TV’de yayınlanan ‘Maçolar’ adlı dizi ile televizyon dünyasına adım atan güzel oyuncu 2011 yılında Kanal D’de yayınlanan ‘Artiz Mektebi’ adlı yarışmaya katıldı ve Alican Aytekin ile birlikte birinciliği paylaştı.
Yarışma sonrasında dikkatleri üzerine çeken Biricik, 2011 yılında ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin kadrosuna katıldı. Sırasıyla ‘Düşman Kardeşler’, ‘Beni Böyle Sev’ adlı dizilerde oynadı.
2014 yılında Kanal D’de yayınlanan ‘Şeref Meselesi’ adlı dizide Kübra karakterine can veren Burcu Biricik dizide başrol oynamasa da çok sevildi. Burcu Biricik ilk başrolü ise 2016 yılında Kanal D’de yayınlanan ‘Hayat Şarkısı’ adlı dizi oldu. Dizi ve filmlerin yanı sıra çeşitli reklam filmlerinde de boy gösterdi.
EMRE YETKİN’LE EVLENDİ
Burcu Biricik, reklamcı Emre Yetkin ile 2015 yılında nişanlanmıştı. Çift 30 Temmuz 2016 tarihinde ise evlendi.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.