Kırmızı Oda Can kimdir, gerçek adı ne? Feyyaz Şerifoğlu nereli, kaç yaşında?

Kırmızı Oda Can kimdir? Kırmızı Oda Can kaç yaşında? Boncuk’un Hollanda’dan arkadaşı Can kimdir? Kırmızı Oda Boncuk, Can’la mı kaçacak? Kırmızı Oda Boncuk, Can’la mı evlenecek? Kırmızı Oda Can Boncuk’un hayali mi gerçek mi?

0
153

TV 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi, oyuncuları ve hayat hikayeleriyle Cuma akşamları izleyicileri adeta ekranlarının başına kilitliyor. Kırmızı Oda dizisi yayınlanan her bölümüyle reyting rekorlarını da alt üst etmeye devam ediyor. Dizide, oyunculukları ile dikkatleri üzerine çeken isimler de internette araştırılıyor. Dizi severler, Kırmızı Oda dizisinde Can karakterini canlandıran yakışıklı oyuncunun kim olduğunu da merak etmeye başladı. Kırmızı Oda Can kimdir? Kırmızı Oda Can gerçek adı ne? Feyyaz Şerifoğlu nereli, kaç yaşında?

Kırmızı Oda dizisinde Can karakterine hayat veren Boncuk’un arkadaşı rolünün canlandıran oyuncu, dizi severler tarafından merak konusu oldu. Kırmızı Oda Can kimdir? Kırmızı Oda Can kaç yaşında? Boncuk’un Hollanda’dan arkadaşı Can kimdir? Kırmızı Oda Boncuk, Can’la mı kaçacak? Kırmızı Oda Boncuk, Can’la mı evlenecek? Kırmızı Oda Can Boncuk’un hayali mi gerçek mi?

FEYYAZ ŞERİFOĞLU KİMDİR?

Feyyaz Şerifoğlu, Kırmızı Odadizisinde Can karakterine hayat veriyor. İzleyiciler Boncuk’un arkadaş Can ile ilgili bilgileri araştırmaya başladılar. Ajda Pekkan’ın vokalisti olan Feyyaz Şerifoğlu, 1991 Rize doğumlu. Şerifoğlu hem oyunculuk hem de şarkıcılık yapıyor.

Ajda Pekkan’ın vokalisti olan Feyyaz Şerifoğlu, 1991 Rize doğumlu. Şerifoğlu, üniversite eğitimi için Tekirdağ’a gelerek Tekstil Mühendisliği okudu. Feyyaz Şerifoğlu’nun ilk single çalışması “Gidene” ise söz, müzik ve aranjesi Onur Özdemir’e ait olan DMC etiketi ile 18 Aralık’ta tüm dijital platform da yerini aldı. Hem şarkıcılık hem oyunculuk yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here