Kırmızı Oda Gümüş Teyze kimdir, gerçek adı nedir?

2
817

Kırmız ODa’da kumruya yardım eden gümüş teyze kimdir? Gümüş teyze gerçek adı nedir, kaç yaşında, nereli?

Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Kumru’nun hayatına giren bir başka isim Gümüş Teyze merak ediliyor. Gümüş Teyze kimdir sorusu araştırılıyor. Tv8 ekranlarının fenomen dizisi Kırmızı Oda yepyeni bölümleriyle ekranlara gelmeye ve dizi severleri de ekranlara toplamaya devam ederken dizi kadrosuna katılan oyuncular da merak konusu oluyor.

Son zamanlarda birçok oyuncu Kırmızı Oda dizisine katıldı ve izleyiciler tarafından araştırıldı. Diziye bu kez Kumru’nun yanında işe başladığı Gümüş Teyze katıldı. Kumru, Gümüş Teyzesi ile yaşadıklarını, bir bir doktor hanıma anlattı. Gümüş Teyze’nin yanında işe başlayan Kumru, kendisinin her türlü konuda yardım ettiğini söyledi.

Gümüş Teyzesi Kumru’ya her konuda yardım etti ve Kumru’nun hep destekçisi oldu. Kumru, Gümüş Teyze’nin yanında Kumru olduğunu söylüyor ve Doktor hanımdan sonra hayatta karşısına çıkan en iyi şey olduğunu söylüyor.

Gümüş Teyze’nin kim olduğu ise izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Gümüş Teyzenin kim olduğunu merak edenler ve araştıranlar ise konuyu detaylıca öğrenmek istiyor. Gümüş Teyze aslında kimdir, gerçek adı nedir?

Gümüş teyze kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Gümüş Teyze Zeynep Eronat’tır

Zeynep Eronat kimdir?

Zeynep Eronat, 9 Temmuz 1963 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi, Ankara Devlet Konservatuarından 1985 yılında mezun oldu. … Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Yüzleşme dizisinde Songül karakterine hayat veren Zeynep Eronat, 1.72 boyunda, 82 kilo ve Yengeç burcudur.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here