Kırmızı Oda Hamdi Baba kimdir, gerçek adı nedir?

Kırmızı Oda dizisinde Sadi’nin hayat hikayesi izleyenleri ekranlarının başına kilitlemeye devam ediyor. Yayınlandığı her bölümde adından söz ettiren dizide, Hamdi baba karakteri de merak ediliyor. Kırmızı Oda Hamdi baba kimdir, gerçek adı nedir? Kırmızı Oda Hamdi baba karakterini kim oynuyor?

Tv8 ekranlarının fenomen dizisi Kırmızı Oda, her hafta Cuma günü yayınlanan yeni bölümleriyle dizi severleri adeta ekranlarının başına kilitliyor. Son zamanların en çok izlenen dizilerinden biri olan ve reyting oranlarını da alt üst eden diziye, yeni oyuncular da katılıyor.

Dizi severler ise merak ettikleri yeni oyuncuları internet üzerinde araştırıyor. Bu hafta merak edilen isim de Hamdi baba karakteri oldu. Kırmızı Oda dizisinin sevenleri, Hamdi baba karakterini kimin canlandırdığını merak ederek internette araştırmaya başladı.

Kırmızı Oda Hamdi baba kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Sadi ve Miço’nun hikayesinde yer alan Hamdi baba Abdullah’ın düşmanıdır. Hamdi Baba oto tamircisidir. Sadi ve Miço Hamdi Baba’ya giderek Abdullah’a karşı olduklarını ve ona artık düşman olduklarını anlatır.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.