Ana SayfaMagazinKırmızı Oda Kenan kimdir, gerçek adı ne? Tuncay Gençkalan nereli?

Kırmızı Oda Kenan kimdir, gerçek adı ne? Tuncay Gençkalan nereli?

Kırmızı Oda dizisi, yayınlanan her bölümüyle hem sosyal medyanın hem de internetin en çok konuşulan ve araştırılan dizilerinden biri olmaya devam ediyor. Kırmızı Oda dizisine katılan Kenan karakterini canlandıran oyuncu da izleyiciler tarafından merak ediliyor. Kırmızı Oda Kenan kimdir? Kırmızı Oda Kenan gerçek adı ne? Kırmızı Oda Kenan kaç yaşında, nereli? Tuncay Gençkalan kimdir, nereli, kaç yaşında?

TUNCAY GENÇKALAN KİMDİR?

1969 doğumlu usta oyuncu Tuncay Gençkalan Tümay Özokur Film Reklam Ajansına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

İstanbul Bakırköy’de dünyaya gelmiştir.

Bugüne kadar Arka Sokaklar, Kurtlar Vadisi Pusu, Akasya Durağı, Ejder Kapanı, Ezel, Geniş Aile, Kanıt, Umut Yolcuları, Hicaz, Kuzey Güney, Fetih 1453, Karaoğlan, İkizler Firarda, İstirahat Odası, Tatar Ramazan, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Şevkat Yerimdar gibi bir çok projede rol almıştır.

Ayla Algan’dan diksiyon, doğaçlama, dublaj ve kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuk ile birlikte iş hayatınıda sürdüren Tuncay Gençkalan Kapalıçarşı’da kardeşi ile birlikte kendisine ait olan deri çanta mağazasının işletmeciliğini yapmaktadır.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.