Kırmızı oda Kumru (Aslıhan Gürbüz) kimdir? Gerçek adı nedir? Kumru’nun hastalığı, hikayesi ne?

kırmızı Oda Kumru kimdir? Kırmızı Oda Kumru gerçek adı ne? Kırmızı Oda Kumru’nun hikayesi nedir? Kırmızı Oda Kumru’nun hastalığı nedir?

0
188

TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi, izleyicileri yayınlanan her bölümüyle televizyonların karşısına kilitlemeye devam ediyor. Son zamanların en çok izlenen dizilerinden biri olan Kırmızı Oda’nın 1 Ocak 2021 Cuma günü yayınlanan 18. yeni bölümüne Kumru’nun hikayesi damga vuruyor. Kumru’nun hikayesi, hastalığı ve oyuncunu kim olduğu da izleyiciler tarafından araştırılmaya başladı. Kırmızı Oda Kumru kimdir? Kırmızı Oda Kumru gerçek adı ne? Kırmızı Oda Kumru’nun hikayesi nedir? Kırmızı Oda Kumru’nun hastalığı nedir? İşte detaylar…

TV8 ekranlarında yayınlanan ve sıra dışı hikayelere yer verilen fenomen dizi Kırmızı Oda, Cuma akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri olmaya devam ediyor. Yayınlandığı günden bu yana dizi severlerin ilgiyle takip ettiği dize de farklı ve sıra dışı hayat hikayeleri ele alınıyor. Kırmızı Oda’nın 18. Bölümünde de Kumru’nun hikayesi izleyenlerin büyük ilgisini çekti. Kocası ve kızı ile bir dönerciye giden Kumru, eline aldığı döner bıçağı ile karşı masada oturan bir adama saldırmıştı. Kumru’nun kim olduğu, hastalığı ve hayat hikayesi de izleyiciler tarafından araştırılıyor. Kırmızı Oda Kumru kimdir? Detaylar haberimizde…

KIRMIZI ODA KUMRU KİMDİR?

Kırmızı Oda dizisinde Kumru karakterine Aslıhan Gürbüz hayat vermektedir. Kırmızı Oda Kumru, kliniğe danışan olarak gelecektir ve izleyici onun hikayesinde heyecanlandığı gibi üzülecektir.

KIRMIZI ODA KUMRU’NUN HİKAYESİ NE?

Kırmızı Oda dizisinde yepyeni bir hikaye başlıyor. Başlangıçta oldukça mutlu görünen Kumru (Aslıhan Gürbüz) ise eşi (Fahri Bülent Seyran) kızıyla birlikte bir restorandayken başka bir masada gördüğü adama (Yavuz Bora Koçak) bıçakla saldırmaya kalkıp orada fenalaşır. Bakalım hikayede izleyiciyi neler bekliyor?

ASLIHAN GÜRBÜZ KİMDİR?

Aslıhan Gürbüz Kırmızı Oda dizisine dahil oldu. Dizide Kumru karakterini canlandıran

Aslıhan Gürbüz,16 Şubat 1983, Çanakkale, Türk, tiyatro ve sinema oyuncusu.

5 yaşında babasının işinden dolayı İstanbul’dan Bursa’ya taşınma kararı aldılar. Bursa’nın İnegöl İlçesinde Müşerref Muzaffer Samda İlköğretim Okulu’nda okudu.Meslek lisesinde Bilgisayarlı Muhasebe okuduktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

2009 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan, yapımcılığını Timur Savcı’nın üstlendiği, senaryosu Meral Okay tarafından yazılan ve yönetmenliğini Ulaş İnaç’ın yaptığı Bir Bulut Olsam dizisinde rol aldı. Bir zamanlar yayınlanmakta olan Yahşi Cazibe dizisinde Azerbaycanlı karakter “Cazibe”yi canlandırdı. Zeytin Tepesi dizisinde “Deniz”, Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de ise “Halime Sultan” karakterlerini canlandırmıştır.

Temmuz 2011’de oyuncu Kerem Kupacı ile evlenen Aslıhan Gürbüz 2014’te ayrıldı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here