Kırmızı Oda Kumru dizide makyajsız mı? Kırmızı Oda Kumru (Aslıhan Gürbüz) kimdir?

Kırmızı Oda Kumru’nun yani Aslıhan Gürbüz’ün makyajsız halini görenler, güzel oyuncuya adeta hayran kalıyor. Kırmızı Oda Kumru makyajsız mı? Kırmızı Oda Kumru kimdir?

0
212

Kırmızı Oda dizisinde Kumru karakterine hayat veren Aslıhan Gürbüz’ün dizide makyajlı mı yoksa makyajsız mı olduğu büyük merak konusu oldu. Oyunculuğu ve güzelliği ile dikkat çeken Kumru (Aslıhan Gürbüz) dizinin son bölümlerinde adından sıkça söz ettiriyor. Dizi severler Aslıhan Gürbüz’ü izlerken doğal güzelliğine de adeta hayran kalıyor. Kırmızı Oda Kumru’nun yani Aslıhan Gürbüz’ün makyajsız halini görenler, güzel oyuncuya adeta hayran kalıyor. Kırmızı Oda Kumru makyajsız mı? Kırmızı Oda Kumru kimdir?

Aslıhan Gürbüz, Kırmızı oda dizisinde canlandırdığı Kumru karakteri ile dizi severleri kendine hayran bıraktı. Güzel oyuncu dizide makyajsız haliyle ve güzelliğiyle sosyal medyada da en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Aslıhan Gürbüz’ün makyajsız halini görenler, güzelliğine inanamıyor ve internette Aslıhan Gürbüz’ün dizi çekimlerinde makyaj kullanıp kullanmadığını araştırıyor. Aslıhan Gürbüz Kırmızı Oda dizisinde makyaj kullanmıyor.

ASLIHAN GÜRBÜZ KİMDİR?

Aslıhan Gürbüz, 16 Şubat 1983 tarihinde Çanakkale’de doğmuştur. Babası Eskişehir Seyitgazi’lidir. 5 yaşında babasının işi nedeniyle, İstanbul’dan, Bursa İnegöl’e taşınmışlar. İnegöl’de ikamet eden babası Turgut Gürbüz vefat etti. Bursa’nın İnegöl İlçesinde Müşerref Muzaffer Samda İlköğretim Okulunda okudu. Meslek lisesinde Bilgisayarlı Muhasebe okuduktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Son sınıfta okurken bir trafik kazası geçirdi, beş ay yatalak yaşadı.

Senaryosu Meral Okay tarafından yazılan Kanal D ekranlarında 2009 yılında yayınlanan, yapımcılığını Timur Savcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Ulaş İnaç’ın yaptığı ve “Bir Bulut Olsam” dizisinde, baş rollerinde Engin Akyürek, Melisa Sözen, Engin Altan Düzyatan, ve Meral Okay ile birlikte Aslıhan Gürbüz de rol aldı.

2010 yılından 2012 yılına kadar atv’de yayınlanan Türk sit-com “Yahşi Cazibe” dizisinde Azerbaycanlı karakter Cazibe’yi canlandırdı. Senarist ekibinin başında Gani Müjde, oyuncular ise Hakan Yılmaz, Aslıhan Gürbüz, Bekir Aksoy, Sezai Aydın, Gökçe Özyol gibi oyuncular idi.

14 Ocak 2014 tarihinde Kanal D Ekranlarında gösterime giren “Zeytin Tepesi” dizisinde başrol oyuncusu olarak Aslıhan Gürbüz oynuyor. Diğer rollerde Tayanç Ayaydın, Atilla Saral, Zerrin Sümer,Haldun Boysan, Salih Bademci, Ayça Varlıer, Hakan Karahan gibi sanatçılar var. Zeytin Tepesi’nin yapımcılığını MF Yapım Faruk Bayhan ve Faruk Aksoy üstlendi.

Aslıhan Gürbüz, Temmuz 2011 yılında oyuncu Kerem Kupacı ile evlendi. Gani Müjde ve eşi Belma Canciğer’le tekne tatili yaparken tekne kaptanı Gani Müjde nikahlarını kıymıştır. Ocak 2014 de de boşandılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here