Kırmızı Oda Kumru kimdir, hikayesi ne? Nereli, gerçek adı, kaç yaşında?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi, her Cuma akşamı ilginç yaşam hikayeleriyle izleyicileri serüvenden serüvene dolaştırmaya devam ediyor. Farklı hayat hikayelerini farklı oyunculularla dizi severlerin karşısına çıkaran Kırmızı Oda’da Kumru karakteri izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Kırmızı Oda 17. Bölümde Kumru’nun hayatı izleyicilerle buluştu. Kumru’nun hikayesini merak edenler de konuyu internette araştırmaya başladı. Kırmızı Oda Kumru kimdir? Kırmızı Oda Kumru’nun hikayesi ne? Kırmızı Oda Kumru gerçek adı nedir? Kırmızı Oda Kumru (Aslıhan Gürbüz) nereli, kaç yaşında? işte detaylar…

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Cuma günlerinin reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda, 25 Aralık Cuma akşamı yine dopdolu bir bölümle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Kırmızı Oda dizisin hayat hikayelerinin yanı sıra oyuncular da izleyicilerin dikkatlerinden kaçmıyor. Kırmızı Oda’nın yeni bölümünde yeni bir hayat hikayesi işlendi. Bu hayat hikayesinde baş kahraman ise Kumru. Kumru’yu canlandıran güzel ve başarılı oyuncu da dizi severler tarafından araştırılmaya başlandı. Kırmızı Oda Kumru kimdir? Kırmızı Oda Kumru gerçek adı ne? Kırmızı Oda Kumru kaç yaşında, nereli? Aslıhan Gürbüz kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte detaylar…

KIRMIZI ODA KUMRU’NUN HİKAYESİ NE?

Kızı ve eşiyle birlikte mutlu bir aile yaşantısı olan Kumru, ailesiyle birlikte gittiği bir büfede yaşadığı krizin ardından eline geçirdiği bıçakla restorandaki bir adama saldırınca hayatı alt üst olacak.

Kumru’nun yaşadığı krizin sebebi ne? Saldırdığı adamla geçmişten nasıl bir bağlantısı var? Genç kadının herkesten sakladığı sırrı nasıl ortaya çıkacak? Kumru’nun kocası ve kızı bu davranışına nasıl tepki verecek?

ASLIHAN GÜRBÜZ KİMDİR?

Aslıhan Gürbüz, 16 Şubat 1983, Çanakkale, Türk, tiyatro ve sinema oyuncusu.

5 yaşında babasının işinden dolayı İstanbul’dan Bursa’ya taşınma kararı aldılar. Bursa’nın İnegöl İlçesinde Müşerref Muzaffer Samda İlköğretim Okulu’nda okudu.Meslek lisesinde Bilgisayarlı Muhasebe okuduktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

2009 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan, Bir Bulut Olsam dizisinde rol aldı.Bir zamanlar yayınlanmakta olan Yahşi Cazibe dizisinde Azerbaycanlı karakter “Cazibe”yi canlandırdı. Zeytin Tepesi dizisinde “Deniz”, Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de ise “Halime Sultan” karakterlerini canlandırmıştır.

Temmuz 2011’de oyuncu Kerem Kupacı ile evlenen Aslıhan Gürbüz 2014’te ayrıldı.

Öte yandan ünlü oyuncu Gürbüz, uzun süredir kendini doğa hayatına adamıştı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.