Ana SayfaMedyaKırmızı Oda Miço kimdir, gerçek adı nedir?

Kırmızı Oda Miço kimdir, gerçek adı nedir?

Kırmızı Oda dizisinde Miço karakteri merak ediliyor. Kırmızı Oda miço kimdir, gerçek adı nedir? Kırmızı Oda Sadinin yardımına koşan arkadaşı Miço kimdir?

Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Miço karakteri dizi severler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Miço karakteri, Kırmızı Oda dizisi izleyicilerini meraklandırdı ve sevgi duyuldu. Miço Sadi’ye sokaklarda yardım eden bir gençtir.

Kırmızı Oda dizisi Cuma akşamları yeni bölümleriyle izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Cuma akşamları yayınlanan yeni bölümleriyle dizi severlerin karşısına çıkan Kırmızı Oda dizisi, izlenme oranlarını da alt üst ediyor.

Reyting rekorları kıran Kırmızı Oda dizisinde her hafta farklı oyuncular, farklı hayat hikayeleri ile ekranlara geliyor. Yeni oyuncuların diziye katılması ile birlikte, diziyi izleyenler de merak ettikleri oyuncuları internet üzerinde araştırıyor. Bu hafta yayınlanan bölümde de Miço karakteri dizi severlerin merak ederek araştırdığı bir isim oldu.

Kırmızı Oda Miço kimdir?

Kırmızı Oda’da Miço karakteri, Sadi’nin sokaklara düştüğünde ona sahip çıkan bir gençtir. Sokakta yaşayan diğer çocuklar, Sadi’ye sataştıklarında Miço Sadi’ye sahip çıkmıştır. Miço, Sadi ile yemeğini paylaşmış ve ona ağabeylik etmiştir. Miço Sadi’nin para kazanmasında da rol oynamış ve belki de bu günlere gelmesinde etkin olmuş bir gençtir.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.