Home Medya Kırmızı Oda Miço Mehmet yaşlı hali kimdir? Yeni Miço gerçek adı nedir?

Kırmızı Oda Miço Mehmet yaşlı hali kimdir? Yeni Miço gerçek adı nedir?

0
446

Kırmızı Oda dizisinde Miço Mehmet’in yaşlı halini canlandıran oyuncunu kim olduğu merak ediliyor. Kırmızı Oda Miço geri döndü, oyuncu kimdir, gerçek adı nedir?

Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Sadi’nin en yakın dostu Miço yıllar sonra geri döndü. Öldüğü bilinen Miço’nun, yıllar sonra geri dönmesi izleyicileri de mutlu etti. Dizi severler, Miço’nun yeni halini kimin canlandırdığını internet üzerinde araştırmaya başladı. Kırmızı Oda Miço Mehmet yeni halini kim canlandırıyor. İşte detaylar…

Kırmızı Oda Miço kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde uzunca bir zamandır beklenen Miço Mehmet nihayet döndü. Miço Mehmet’in gerçek adı İsmet Tamer.

Kırmızı Oda dizisinde uzunca bir zamandır yer verilen ve dizinin en uzun süren ve en çok beğenilen karakterlerinden biri olan Delikanlı Sadi karakterinin hayatında önemli bir yeri olan karakter olan, kan bağı olmasa da can bağımız var dediği ve kardeşi yerine koyduğu Miço Mehmet geri döndü.

Kırmızı Oda dizisinde Miço Mehmet’in dönüşü herkes tarafından beklenen bir gelişmeydi. Ancak, Miço diziye öyle bir girdi ki, herkesi şoke etti. Herkes Miço ile Delikanlı Sadi’nin kucaklaşmasını ve gözyaşlarının sel olması beklerken, Miço, Sadi’nin yolunu kesti. Aralarında çatışma çıktı. Gözyaşları içinde bir buluşma beklenirken silahların çekilmesi, Miço karakterinin kim olduğu konusundaki merakları daha çok artırdı. Peki Kırmızı Oda Miço Mehmet’i kim oynuyor?

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.