Kırmızı Oda Nihal Karahanoğlu kimdir, gerçek adı nedir? Nihal Karahanoğlu hangi kitapta?

Kırmızı Oda dizisine Nihal Karahanoğlu ve Zafer Karahanoğlu çiftinin hikayesi de eklendi. Konuyu merak edenler ise internette araştırmalara başladı. Kırmızı Oda Nihal ve Zafer’in gerçek hikayesi nedir? Kırmızı Oda Nihal kimdir, gerçek adı nedir? Kırmızı Oda Nihal’in hastalığı nedir? Esra Ronabar kimdir, evli mi, eşi kimdir?

Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi Cuma akşamları yeni bölümleriyle yayınlanmaya ve ekranları süslemeye devam ediyor. Diziye iki yeni oyuncunun katılması da izleyicileri heyecanlandırdı. Kırmızı Oda dizisinde Nihal ve Zafer Karahanoğlu çifti uzun sürede ekranlarda kalacağa benziyor.

Diziyi ekranlarının başında izleyen dizi severler ise özellikle de Nihal Karahanoğlu’nun hikayesini merak etmeye ve araştırmaya başladı. Nihal’in hikayesinden öte, bir de hastalığı ve hikayesinin hangi kitapta yer aldığı merak ediliyor.

Kırmızı Oda Nihal Karahanoğlu kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Nihal karakterine hayat veren oyuncu Esra Ronabar’dır.

Esra Ronabar kimdir?

1978 Ödemiş doğumludur. Ankara Üniversitesi Kimya Bölümü’nden onur derecesi aldı ve üniversite eğitimi sırasında stajyer sınavına girdi. Altan Erkekli ilk hocası oldu. Rutkay Aziz ve Metin Balay ile işbirliği yapmaya başladı. Kimya Bölümü’nden ayrılan ve oyunculuk sınavına giren Esra Ronabar, sınavı kazandıktan sonra Kimya Bölümü’nden kaydını iptal etti. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü ve Performans Bölümü’nden mezun oldu. 1997-1998 yılları arasında Ankara Sanat Tiyatrosu’nda “Elmada Barış” ve “Küçük Yayın Balığı” oyunlarında rol aldı. Eşber Yağmurdereli’nin yazdığı, Rutkay Aziz’in yönettiği “Akrep” senaryosunda Ebru Erkekli’nin yönetmen yardımcılığını yaptı. 1998 yılında Ümit Olcay ile “Kader Ayırıyor” dizisinde rol aldı.

Kırmızı Oda Nihal’in hikayesi hangi kitapta?

Kırmızı Oda dizisinde Nihal’in hikayesi, Gülseren Budayıcıoğlu’nun Kırmızı Madalyon kitabında yer almaktadır.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.