Kırmızı Oda Piraye gidiyor mu, Piraye diziden ayrılıyor mu?

Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi, yeni bölümleriyle izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Reyting rekorları kıran dizinin son bölümünde, Deniz Hoca ve Piraye Hoca arasında yaşananlar dizinin hayranları üzerinde şok etkisi yaratmıştı. Kırmızı Oda Piraye Hoca diziden ayrılacak mı? Piraye gidiyor mu? işte detaylar…

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda, yeni bölümleriyle Tv8 ekranlarında yayınlanmaya ve dizi severlere de keyifli bir dizi akşamı yaşatmaya devam ediyor. Yayınlandığı günden bu yana reyting rekorlarını alt üst eden dizi, izleyicileri adeta ekranlarının başına kilitliyor.

Bir yandan hastaların hayat hikayeleri merak konusu olurken bir yandan da doktorların yaşam hikayeleri izleyicileri meraklar içerisinde bırakıyor. Geçtiğimiz Cuma akşamı yayınlanan bölümde de Kırmızı Oda’nın sevilen doktorları Deniz ve Piraye arasındaki gerginlik diziye damgasını vurmuştu.

Deniz Hoca, Piraye’ye evlenme teklif etti ancak beklediği yanıtı alamadı. Yaşanan gelişmelerin ardından ise Piraye Hoca, İstanbul’dan ayrılacağını söyledi. Piraye’nin bu sözlerine karşı şok olan Deniz Hoca ise ne diyeceğini adeta şaşırdı.

Kırmızı Oda Piraye diziden ayrılacak mı?

Piraye’nin Deniz’e şehirden gideceğini söylemesi, dizi severleri de meraklar içerisinde bıraktı. Daha önce Ayşe Hoca da Kırmızı Oda’ya bu şekilde veda etmişti. Piraye Hoca’nın kurduğu ayrılık cümleleri dizi severlerin konuyu araştırmasına neden oldu. Ancak, Piraye Hoca’nın diziden ayrılacağına dair henüz dizi yapımcılarından net bir şey paylaşılmadı. Gelişmeler oldukça haberimizde bulabilirsiniz.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.