Kırmızı Oda Piraye ve Deniz evleniyor mu? Piraye Deniz’in evlenme teklifini neden kabul etmedi?

0
362
kırmızı oda piraye ve deniz

Tv8 ekranlarının fenomen dizisi Kırmızı Oda’da Piraye ve Deniz’in aşkı, izleyenleri hem güldürüyor hem eğlendiriyor hem de aşklarına hayran bırakıyor. 5 Mart Cuma günü yayınlanan bölümde, Deniz Hoca Piraye’ye evlenme teklif ediyor. Peki, Piraye evlenme teklifini kabul edecek mi? Piraye Deniz’e ne cevap verecek? Piraye ve Deniz Hoca evlenecek mi? Kırmızı Oda Piraye evlenme teklifini neden kabul etmedi?

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve Cuma akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Kırmızı Oda’da bomba gibi bir bölüm daha geride kaldı. 5 Mart Cuma günü yayınlanan bölümde, Kumru, Nazlı ve Sadi’nin hayat hikayeleri izleyicileri adeta gözyaşlarına boğdu.

Dizi severler, 5 Mart günü yayınlanan bölümde, bir de sürprizle karşılaştı. Dizinin son sahnelerinde Piraye’yi yemeğe çıkaran Deniz Hoca, duygularını daha fazla saklayamadı ve aldığı tektaş yüzükle Piraye’ye evlenme teklif etti.

Ekranlarının başında diziyi izleyen Kırmızı Oda hayranları ise Piraye hocanın bu teklife nasıl bir yanıt vereceğini merakla araştırmaya başladı.

Kırmızı Oda Piraye Hoca ve Deniz Hoca evleniyor mu?

Dizi severlerin merakla araştırdığı sorulardan biri bu aşkın nasıl sonuçlanacağı. Diziye renk katan Piraye ve Deniz karakterleri aşklarını nikah masasında sonlandıracak mı sorusu merakla araştırılıyor. Piraye Deniz Hoca’nın teklifine ne cevap verecek? Deniz Hoca, Piraye için aldığı tek taş bir yüzükle evlenme teklifinde bulundu. Piraye’nin ise suratı asıldı. Peki Piraye ne düşündü ve evlenme teklifini ret mi edecek? soruları merakla araştırılırken Piraye evlenme teklifine karşı sessiz kaldı.

Deniz Hoca ise orada yıkıldı ve gözyaşlarına hakim olamadı. Piraye’nin evlenme teklifini neden kabul etmediği ve sessiz kaldığı ise merak ediliyor. Dizinin bir sonraki bölümünde ise bu sorunun yanıt bulması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here