Home Medya Kırmızı Oda Sadi’nin eşi Azra kimdir, gerçek adı nedir? Kırmızı Oda Azra...

Kırmızı Oda Sadi’nin eşi Azra kimdir, gerçek adı nedir? Kırmızı Oda Azra hangi kitapta?

0
376
kırmızı oda azra kimdir

Kırmızı Oda dizisi Tv8 ekranlarında izleyicileri ekranlarının başına kilitlemeye devam ediyor. Diziye yeni katılan oyuncular ise izleyiciler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Dizide Sadi’nin aşkı Azra da merak edilenler arasında yer aldı. Kırmızı Oda Azra karakteri kimdir, gerçek adı nedir? Kırmızı Oda Azra hangi oyuncu, kaç yaşında, nereli?

Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi, Cuma akşamlarını dizi severler için vazgeçilmez kılmaya devam ediyor. Her hafta yeni bölümleriyle dizi severleri ekranlarının başına kilitleyen diziye zaman zaman yeni oyuncular da dahil oluyor.

Ünlü doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından esinlenerek diziye uyarlanan Kırmızı Oda dizisinde, Sadi karakterinin yaşam hikayesi izleyenleri hem güldürüyor hem hüzünlendiriyor. Bu hafta Sadi’nin hikayesinde hem çocukluk aşkı hem de eşi Azra dizi severler tarafından merak edilmeye başladı.

Peki Kırmızı Oda dizisinde Azra karakteri kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor. Kırmızı Oda Azra kimdir?

Kırmızı Oda Azra kimdir?

Hamdi Baba depremde ailesini kaydetmiştir. Sadece Azra sağ kurtulmuştur. Azra’nın ikizi, annesi, babası depremde vefat etmiştir. Azra, Hamdi Baba’nın kardeşidir ve Hamdi Baba’nın hayattaki en değerli varlığıdır

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.