Kırmızı Oda Sadi’nin gençliği kimdir, gerçek adı nedir? Baran Bölükbaşı kaç yaşında, nereli, sevgilisi kimdir?

Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde, olaylar ve hikayeler izleyicileri ekranlarının başına kilitlemeye devam ediyor. Dizide Sadi karakterinin gençliğini hangi oyuncunun oynadığı ise büyük merak konusu oluyor. Kırmızı Oda Sadi’nin gençliğini oynayan oyuncu kimdir? Kırmızı Oda genç Sadi gerçek adı nedir, kaç yaşında, nereli? Baran Bölükbaşı evli mi, sevgilisi kimi Instagram hesabı nedir?

Tv8 ekranlarının ve Cuma akşamlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda’ya yeni karakterler katılmaya devam ediyor. Hikayesi ile izleyiciler ekranlarının başına kilitleyen Kırmızı Oda’ya bu kez Sadi karakterinin gençliğini canlandıran bir oyuncu katıldı.

Oyuncunun kim olduğu ise dizi severler tarafından merak konusu oldu. İzleyiciler, Kırmızı Oda Sadi’nin gençliği kimdir? Kırmızı Oda’da Sadi’nin gençliğini hangi oyuncu oynuyor gibi soruları da izleyiciler araştırmaya başladı. Peki Kırmızı Oda’da Sadi karakterinin gençliğini canlandıran oyuncu kimdir? işte detaylar…

Kırmızı Oda Sadi’nin gençliğini kim oynuyor?

Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakterinin gençliğini canlandıran oyuncu Baran Bölükbaşı’dır.

Baran Bölükbaşı kimdir?

– Baran Bölükbaşı 1 Mayıs 1994’te İstanbulda doğmuştur.

– 1 metre 75 santim boyunda olan Bölükbaşı 71 kilodur. Boğa burcudur ve kahverengi gözleri vardır.

– Lise dönemlerinde müzik grubu kuran Bölükbaşı grupta saz, piyano, bateri gibi müzik aletleri çalmaya başlamıştır. Daha sonra Antalya Replik Sanat Eğitim Kurumları’nda oyunculuk eğitimi alan Baran Bölükbaşı ardından Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’ne girmiştir.

– İlk oyunculuk deneyimini Kanal D ekranlarında yayınlanan Adı Efsane dizisinde Fikret karakteriyle yaşamıştır. Ardından Sevdanın Bahçesi dizisinde ise Tolga karakterini, 2018 yılında “Servet” dizisinde Korkmaz karakterini canlandırarak oyunculuk hayatını devam ettirmiştir.

– Son Olarak Vuslat dizisinde, kısa yoldan para kazanmanın peşinde olan, mahalle çetesiyle birlikte küçük hırsızlıklar yapan ve asıl amacı büyük bir vurgun yapıp ortalardan kaybolmayı planlayan Fırat Çağlar karakterini canlandırmaktadır.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.