Ana SayfaMedyaKırmızı Oda Sadi’nin kardeşi Seda kimdir, gerçek adı nedir, engelli mi?

Kırmızı Oda Sadi’nin kardeşi Seda kimdir, gerçek adı nedir, engelli mi?

Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Erkan Petekkaya’nın canlandırdığı Sadi karakteri izleyenleri duygulandırmaya devam ediyor. Sadi’nin bir de kız kardeşi olduğu ortaya çıktı. Sadi’nin kardeşi Seda’nın kim olduğu merak konusu oldu. Kırmızı Oda Sadi’nin kardeşi Seda kimdir? Sadi’nin çocukluğu kim oynuyor?

Tv8 ekranlarında Cuma akşamları izleyicilerin karşısına çıkan fenomen dizi Kırmızı Oda reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Dizide, Sadi karakterinin yaşam hikayesi de izleyicileri duygulandırıyor. Erkan Petekkaya’nın canlandırdığı Sadi karakterinin çocukluk anıları da bir hayli duygulandırdı.

 

 

Dizi severler, Sadi karakterinin çocukluk yıllarında yaşadığı anılarını izlerken gözyaşlarına hakim olamıyor. Sadi’nin çocukluğunda yaşadığı anıların haricinde bir de oyuncular merak konusu oluyor. Diziyi izlerken merak ettiklerini internette araştıran dizi severler, Sadi’nin kardeşi Seda’yı da araştırmaya başladı.

Kırmızı Oda Sadi’nin kardeşi Seda kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Sadi’nin yaşam hikayesi artık farklı bir boyuta bürünmeye başladı. Panik atak hastalığı bulunan Sadi’nin annesi Çiçek, babası Baran tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Annesi ölen, babası cezaevine giren Sadi yalnız kaldı. Daha sonra Sadi, üvey annesinin yanına yerleşmek zorunda kaldı. Üvey annesi, üvey kardeşleri ve babaannesi ile birlikte yaşayan Sadi, babaannesinin ve engelli kardeşi Seda’nın o yaşlarda bakımını üstlenmeye başladı.

Seda Sadi’nin üvey kardeşidir. Ancak yufka yüreği ile kardeşine de bakan Sadi, onu hiç yalnız bırakmaz. Sadi’nin hikayesi kardeşi Seda ile birlikte sürecek gibi duruyor. Kırmızı Oda’nın ilerleyen bölümlerinde Sadi’nin kardeşi Seda’nın daha fazla izleyici ile buluşması bekleniyor.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.