Home Magazin Kırmızı Oda Sadi’nin küçüklüğü kimdir, gerçek adı nedir? Küçük Sadi kim oynuyor?

Kırmızı Oda Sadi’nin küçüklüğü kimdir, gerçek adı nedir? Küçük Sadi kim oynuyor?

0
519
kırmızı oda sadinin küçüklüğü

Kırmızı Oda dizisinde Erkan Petekkaya’nın canlandırdığı Sadi karakterinin küçüklük (çocukluk) halini canlandıran oyuncu, dizi severler tarafından merak ediliyor. Kırmızı Oda Sadi’nin küçüklüğünü kim canlandırıyor, küçük Sadi’yi kim oynuyor? İşte cevabı…

Kırmızı Oda dizisi Cuma akşamlarının ne çok izlenen dizisi olmaya devam ediyor. Farklı konuları farklı oyuncularla izleyicilerin karşısına çıkaran fenomen dizide, Erkan Petekkaya’nın canlandırdığı Sadi karakteri de izleyiciler tarafından merak ediliyor.

Sadi’nin acı dolu hayatı, bir yandan dizi severleri duygulandırırken bir yandan da Erkan Petekkaya’nın sempatik tavırları dizi severleri eğlendiriyor. Dizide Sadi karakterinin çocukluğunu canlandıran çocuk oyuncu da izleyiciler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor.

Kırmızı Oda Sadi’nin çocukluk yıllarını canlandıran başarılı oyuncu, performansı ile adından da söz ettiriyor. İşte izleyicilerin merakla beklediği Kırmızı Oda dizisinin çocuk Sadi’si…

Kırmızı Oda Sadi’nin çocukluk yıllarının canlandıran oyuncu Kadir Bertan, 2012 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlköğretim eğitimine devam etmektedir.

Kameralar karşısına ‘Aşkın Gönül Yazısı’ isimli sinema filmi ile geçen Kadir Bertan, TV 8 ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Kırmızı Oda’ adlı dizi ile en önemli çıkışını yaşadı.

Kırmızı Oda dizisinde Sadi’nin çocukluğunu canlandıran yetenekli oyuncu, günümüzde de bu rolü canlandırmaya devam ediyor.

Kadir Bertan, oyunculuğun yanı sıra ayrıca kick boks ile de ilgileniyor.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.