Ana SayfaMedyaKırmızı Oda Şenol kimdir? Kumru kimle evleniyor, evlendiği adam kim?

Kırmızı Oda Şenol kimdir? Kumru kimle evleniyor, evlendiği adam kim?

Kırmızı Oda dizisinde Kumru’nun evlendiği Şenol karakteri izleyiciler tarafından merak ediliyor. Kırmızı Oda Şenol kimdir? Kumru’nun evlendiği Şenol kimdir, gerçek adı nedir?

Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Kumru’nun hikayesi ekranları başında diziyi izleyenleri etkilemeye devam ediyor. 25. Bölüm yine bomba gibi geldi. Dizide, Kumru’nun düğünü izleyicileri etkiledi. Kumru’nun evlendiği adam ise merak konusu oldu. Kırmızı Oda Şenol kimdir sorusu internette araştırılıyor.

Tv8’in sevilen dizisi Kırmızı Oda her hafta izleyicileri adeta ekranlarının başına kilitliyor. Bu hafta yine bomba gibi bir bölüm dizi severlerin karşısına çıkıyor. Kırmızı Oda’nın bu haftaki bölümünde, üvey babasının tacizine uğrayan Kumru, bu kez evleniyor. Kumru’nun babaannesi Şefika hanım, kendisi ölmeden Kumru’yu güvendiği biriyle evlendirmek istiyor.

Kumru her ne kadar istemediği biriyle evlenmek sorunda kalsa da babaannesi istediği için sesini çıkarmıyor ve evleniyor. Kumru’nun gelin bağını bağlayan ise üvey babası Servet oluyor.

Kırmızı Oda Şenol kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Kumru ile evlenen Şenol karakteri de izleyiciler tarafından merak edilmeye ve araştırılmaya başladı. Şenol, Kumru’ya aşık olan ve onunla evlenen adamdır. Kumru’nun evlendiği ilk insan olan Şenol ile Kumru’nun nasıl bir hayat yaşadığı da merak konusu oluyor. Dizinin ilerleyen bölümünde Kumru’nun hikayesinin uzun soluklu olacağı tahmin ediliyor. Kumru’nun Şenol ile evlendikten sonra Yavuz ile nasıl kaçtığı, şimdiki kocası Fahri ile nasıl tanıştığı ve evlendiği de şimdiden merak konusu oldu. Kırmızı Oda dizisinde Şenol karakterini Emrecan Yıldırım’dır. 

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.