Home Magazin Kırmızı Oda Vahit Karahanoğlu’nun annesi kimdir, gerçek adı nedir?

Kırmızı Oda Vahit Karahanoğlu’nun annesi kimdir, gerçek adı nedir?

0
236
kırmızı oda vahitin annesi

Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi, Cuma akşamları yayınlanan yeni bölümleriyle izleyicileri ekranlarının başına kilitliyor. Dizide, Vahit Karahanoğlu’nun küçüklük yıllarının anlatıldığı bölümlerde, annesi de merak konusu oluyor. Kırmızı Oda Vahit’in annesi kimdir, gerçek adı nedir? Vahit’in annesini hangi oyuncu kim oynuyor?

Tv8 ekranlarının fenomen dizisi Kırmızı Oda, Cuma akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Yayınlandığı her bölümle adından söz ettiren dizi, ünlü doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan gerçek hayat hikayeleri ile izleyicileri de adeta ekranlarının başına kilitliyor.

Bir yandan ekranlarının başında diziyi izleyen seyirciler, diğer yandan da merak edilen konuları internet üzerinde araştırıyor. Merak edilen konuların başında da hemen her hafta dizi kadrosuna dahil olan yeni oyuncular oluyor.

Kırmızı Oda dizisinde, Uğur Yücel’in canlandırdığı Vahit Karahanoğlu karakteri de izleyicilerin dikkatlerini üzerine çekti. Çocukluk yıllarında oldukça zor zamanlardan geçen Vahit, ailesi ile yaşadığı yılları Doktor Manolya Hanım’a anlatır. Dizi severler, Vahit’in çocukluk yıllarında karşılarına çıkan Vahit’in annesi karakterini de merak ederek internette aramaya başlar.

Kırmızı Oda Vahit’in annesi kimdir?

Dizide Vahit Karahanoğlu’nun annesini canlandıran oyuncu Sevilay Çiftçi’dir.

Sevilay Çiftçi kimdir?

Sevilay Çiftçi yakın tarihlerde televizyon sektörüne atıldı. Güzel oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü oyunculuk Ana Sanat Dalından mezun oldu. Sevilay Çiftçi, daha önce Dudullu Postası ve Erkenci Kuş dizilerinde de rol almıştı.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.