Kırmızı Oda Yavuz (Bora Koçak) kimdir? Kırmızı Oda Yavuz gerçek adı ne?

Kırmızı Oda Yavuz’un kim olduğunu merak edenler konuyu internette araştırıyor. Kırmızı Oda Yavuz gerçek adı ne? Kırmızı Oda Yavuz kimdir? İşte detaylar…

0
295

Kırmızı Oda dizisi Tv8 ekranlarında izleyicileri ekranlarının başına kilitlemeye devam ediyor. Kırmızı Oda dizisinin 1 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan 18. Yeni bölümünde Kumru’nun ilgi çeken hikayesi izleyicileri ekranlarının başına kilitledi. Kırmızı Oda’da Kumru’nun eski sevgilisi Yavuz karakterine hayat veren oyuncu da izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Kırmızı Oda Yavuz’un kim olduğunu merak edenler konuyu internette araştırıyor. Kırmızı Oda Yavuz gerçek adı ne? Kırmızı Oda Yavuz kimdir? İşte detaylar…

Kırmızı Oda’nın 18. Bölümünde Kumru’nun hikayesi yürekleri burktu. Eski sevgilisi Yavuz ile birlikte İstanbul’a kaçak Kumru, Yavuz’un ihanetine uğrar. Yavuz, sevgilisi Kumru’yu zengin bir adama bırakır.

KIRMIZI ODA YAVUZ KİMDİR? BORA KOÇAK KİMDİR?

Bora Koçak, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca kendini geliştirmek için İngiltere’de Aspect Bournemouth University İşletme, Pazarlama ve Muhasebe bölümü’nde eğitim almıştır. Bora Koçak oyunculuk merakı sebebi ile İngiltere Bournemouth University’de The Arts Institute’de tiyatro eğitimi’de görmüştür. Türkiye’de ilk oyunculuk deneyimini Sakarya Fırat dizisi’nde hayat verdiği Muharrem karakteri ile gerçekleştiren Bora Koçak daha sonra sırası ile Uzun Hitayet, Kaçak, Merhamet gibi projelerde rol almıştır.

Merhamet dizisinde ise Özgü Namal ve Mustafa Üstündağ gibi ünlü isimlerle çalışma fırsatı yakalamıştır. Uzun Hikâye adlı filmde de ilk sinema çekini gerçekleştirmiş ve beyazperde de sevenleri ile buluşmuştur. Bu filmde rol aldığı Kara Turan karakteri ile rol yeteneğini konuşturan genç yıldız yakışıklılığı ve gizli hayatı ile özellikle genç kızların ilgi odağı olmuştur. Bora Koçak  Altınsoylar dizisi ile yeniden TV izleyicisi ile yakınlaşmıştır.

Eğlenceli bir proje olan Altınsoylar zengin kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Şebnem Bozoklu, Bennu Yıldırımlar, Cihat Tamer, Birsen Dürülü ve Hayko Cepkin’li bir devasa kadroda yer almıştır. Eğlenceli olduğu kadar da ilginç bir hikâyesi olan dizi reyting savaşlarında başarılı bir çıkış yapamamıştır. Bora Koçak bu dizide Hamit Dağlı isimli karaktere hayat verecektir.

Son olarak yayın Semih Karan yakında KanalD ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Muhteşem İkili dizisinde yer alacaktır. Dizide İbrahim Çelikkol, Kerem Bursin, Öykü Karayel ve Özge Gürel ile birlikte rol alacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here