Kırmızı Oda Yavuz kimdir, gerçek adı nedir? Bora Koçak kaç yaşında, nereli?

0
190
kırmızı oda yavuz kimdir

Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde, Kumru’nun hikayesi izleyicileri hüzünlendirmeye devam ediyor. Kumru’nun hikayesinin başlangıcında yer alan eski sevgilisi Yavuz bir kez daha diziye dahil oldu. Kırmızı Oda Yavuz kimdir, kaç yaşında, nereli? Kırmızı Oda Yavuz karakteri gerçek adı nedir? Bora Koçak kimdir, evli mi aslen nereli, sevgilisi kim Instagram hesabı nedir?

Kırmızı Oda dizisi Tv8 ekranlarında yayınlanan yepyeni bölümleriyle izlenme oranlarını alt üst etmeye devam ediyor. Haftanın en çok izlenen dizilerinden biri olan Kırmızı Oda’da birbirinden farklı ve yaşanmış hikayeler, izleyicilere de hüzünlü anlar yaşatıyor.

Cuma akşamları yayınlanan yeni bölümleriyle reyting rekorları kıran dizide, Kumru’nun hikayesi de izleyicileri oldukça duygulandırmıştı. Kumru’nun hikayesinde, evlendiği ilk adam olan Şenol’dan Yavuz’a bir kez daha geçiş yapılıyor. Yavuz ile yaşadıkları insanın tüylerini diken diken eden Kumru, izleyicileri de gözyaşlarına boğmuştu.

Kumru’nun hikayesinde yer alan Yavuz karakteri de dizi severler tarafından merak edilmeye ve araştırılmaya başladı. Kırmızı Oda Yavuz karakteri kimdir, gerçek adı nedir? Kırmızı Oda Yavuz (Bora Koçak) kaç yaşında, aslen nereli? işte detaylar…

Kırmızı Oda Yavuz kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Kumru’nun sevgilisi Yavuz karakterini canlandıran oyuncu Bora Koçak’tır. Bora Koçak Kırşehir doğumludur. Bora Koçak, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Bölümü Ekonometri Bölümü mezunudur. Ayrıca Birleşik Krallık’ta Bournemouth Üniversitesi İşletme, Pazarlama ve Muhasebe Bölümü’nde okuyan Bora Koçak, oyunculuğa ilgi duymuş ve Bournemouth Üniversitesi Sanat Fakültesi Drama Bölümü’nde eğitim almıştır. Birleşik Krallık. Türkiye ilk oyunculuk deneyimini Sakarya Fırat dizisinde Muharrem rolüyle Bora Koçak da oynadı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here