Kırmızı Oda yeni sezonda oyuncular değişecek mi? Sadi, Zafer Nihal’in hikayeleri bitti mi?

Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda, 18 Haziran Cuma akşamı yayınlanan 42. Bölümle sezon finalini yaptı. Kırmızı Oda’nın sezon finalinde Sadi, Zafer ve Nihal’in hikayelerinde veda sahneleri dikkat çekti. Seyirciler de bazı soruların yanıtlarını araştırmaya başladı. Kırmızı Oda Zaferin, Nihalin, Sadi’nin hikayesi bitti mi? Kırmızı Oda yeni sezonda hangi oyuncular, hangi hikayeler olacak?

Tv8 ekranlarında geçtiğimiz sezon dizi severlerle buluşan Kırmızı Oda, 42 bölümlük bir sezonu geride bıraktı. Ünlü Doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleminden çıkan Madalyonun İçi kitabından diziye uyarlanan Kırmızı Oda’nın hikayelerinde, birçok ünlü isim dizi severlerle buluştu.

Kimi zaman ağlayan, kimi zaman üzülen, kimi zaman hüzünlenen ve gülen seyirciler zaman zaman da gülmekten kendini alamadı. Kırmızı Oda’da özellikle son bölümlerde dikkat çekici sahneler ülke gündeminde de geniş yankı buldu.

Ünlü isimlerin rol aldığı Kırmızı Oda’da Burcu Biricik’in canlandırdığı Boncuk karakterinin hikayesi, Aslıhan Gürbüz’ün canlandırdığı Kumru ve Erkan Petekkaya’nın canlandırdığı Sadi karakterinin hikayeleri, izleyicilerin yoğun ilgi gösterdiği ve severek izlediği hikayeler olarak dikkatleri üzerine çekti.

  1. bölümle sezon finaline gitti

Kırmızı Oda’nın 18 Haziran Cuma günü ekranlara gelen 42. Bölümüyle sezon finaline gidildi. Dizinin, yayınlanan bu son bölümünde Sadi, Nihal ve Zafer’in hikayeleri yine en çok konuşulan bölümler oldu. Sosyal medyada da adından söz ettiren dizide, Sadi’nin eşi ve çocukları ilk kez görüldü. Sadi ve Zafer-Nihal çiftinin hikayelerinde veda sahnelerinin olması izleyicileri meraklandırdı. Hikayeleri tamamlanan Sadi, Zafer-Nihal çiftinin yeni sezonda olup olmayacağı merak edilmeye başladı.

Kırmızı Oda yeni sezonda yeni hikayeler mi geliyor?

Kırmızı Oda’nın 42. Bölümünde Sadi ve Zafer-Nihal çiftinin doktor hanıma teşekkür ederek vedalaştıklarını söylemiştik. Yaşanan bu sahnelerin ardından yeni sezonda bu oyuncuların olması beklenmiyor. Özellikle Sadi karakterini canlandıran oyuncu Erkan Petekkaya’nın Tv8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı’ya eleştiride bulunması, oyuncunun diziye veda ettiği yönünde haberlerin çıkmasına neden olmuştu. Ancak Erkan Petekkaya’nın 42. Bölümde yer alması, bu iddiaları çürüttü.

Ancak başarılı oyuncu Erkan Petekkaya’nın canlandırdığı Sadi karakterinin de hikayesi tamamlandı ve yeni sezonda olması beklenmiyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.