Home Medya Kırmızı Oda Zafer kimdir, gerçek adı nedir? Kırmızı Oda Zafer hangi kitapta?

Kırmızı Oda Zafer kimdir, gerçek adı nedir? Kırmızı Oda Zafer hangi kitapta?

0
459
kırmızı oda zafer

Cuma akşamları izleyicileri ekranlarının başına toplayan Kırmızı Oda dizisi yeni bölümleriyle reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Kırmızı Oda dizisine katılan Zafer karakteri de izleyiciler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Kırmızı Oda Zafer karakteri kimdir, gerçek adı nedir? Zaferi’in hikayesi nedir, hangi kitapta, kaçıncı sayfada? Kırmızı Oda Zafer kaç yaşında nereli? Zafer hangi kitapta yer alıyor? Yiğit Özşener kimdir evli mi eşi kimdir?

Tv8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda Cuma akşamlarını izleyiciler için adete doyumsuz bir gece yapmaya devam ediyor. Sevilen dizi, reyting rekorları kırarken diziye yeni oyuncular da dahil oluyor. Kırmızı Oda dizisine son zamanlarda çok sayıda oyuncu katıldı.

Bu oyunculardan biri de Zafer karakteri ile dizi kadrosuna dahil olan Yiğit Özşener oldu. Yiğit Özşener hakkında detaylı bilgi arayan izleyiciler de bir yandan diziyi izlerken diğer yandan araştırmalara başladı. Kırmızı Oda dizisi Zafer karakteri kimdir merak ediliyor. İşte merak edilen oyuncu hakkında detaylar…

Kırmızı Oda Zafer kimdir, gerçek adı nedir?

Tv8’in sevilen fenomen dizisi Kırmızı Oda’da Zafer karakterini canlandıran oyuncu Yiğit Özşener’dir.

Yiğit Özşener kimdir?

Yiğit Özşener, 6 Nisan 1972’de İzmir’de doğdu. 48 yaşındaki oyuncu Yiğit Özşener, 1996 yılında Yıldız Teknoloji Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1997-1999 yılları arasında Koç Üniversitesi’nde MBA yaptı. 1994 yılında Studio Players Community’de eğitimine başladı ve 2001 öncesinde aynı yerde çeşitli tiyatro gösterileri yaptı.

1995 yılında ŞahikaTekand’ın yönetmenliğini ve yönetmenliğini üstlendiği “Gergedanlaşma” filminde profesyonel olarak oynamaya başladı. Bu oyunla Bulgaristan ve Makedonya’da müzik festivallerine katıldı. Daha sonra Harold Pinter’ın yazıp yönettiği “Gitgel Dolap” ve ŞahikaTekand’ın yazıp yönettiği “Oyuncu” gibi oyunlarda rol aldı. 2000 yılında Delphi’de düzenlenen 10. Antik Oyunlar Festivali’nde Thedoros Terzopoulos’un yönettiği “Herakles” üçlemesine katıldı. 2001’de Studio Players’ın “Gergedanlaşma” adlı senaryosunda tekrar yer aldı. 2006 Dünya Tiyatro Olimpiyat Oyunları sırasında Türkler ve Yunanlılar tarafından yapılan bir film olan Thedoros Terzopoulos’un rehberliğinde Fars projesine katıldı. Yiğit Özşener, Ezel dizisinde canlandırdığı Cengiz rolü ile hafızalara kazınmıştır.

Kırmızı Oda Zafer hangi kitapta?

Kırmızı Oda dizisinde Zafer karakterinin hikayesi, Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı kitapta yer almaktadır.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.