Ana SayfaMagazinKırmızı Oda Zafer’in annesi Nurcihan kimdir, gerçek adı nedir?

Kırmızı Oda Zafer’in annesi Nurcihan kimdir, gerçek adı nedir?

Kırmızı Oda dizisinde Zafer’in annesi Nurcihan karakterini canlandıran oyuncu merak ediliyor. Zafer’in annesi Nurcihan kimdir, gerçek adı nedir? Kırmızı Oda Zafer’in annesi rolünü kim canlandırıyor?

Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Zafer ve Nihal’in hikayesi izleyicilerin merakla izlediği hikayelerden biri olarak dikkat çekiyor. Dizide Zafer’in annesi ve babası da dizi severlerin merakla araştırdığı isimlerden biri oluyor.

Kırmızı Oda dizisini izleyen dizi severler, Zafer’in annesini canlandıran oyuncuyu internet üzerinden araştırmaya başladı. Zafer’in annesi Nurcihan kimdir gibi araştırmalar da internet üzerinde sıkça yapılıyor.

Kırmızı Oda Zafer’in annesi Nurcihan kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Zafer’in annesi Nurcihan karakterini canlandıran oyuncu Itır Esen’dir.

Itır Esen kimdir?

Birçok defilede yer alan Itır Esen, seslendirme sanatçısı Hayri Esen’in torunu ve oyuncu Itır Esen’in yeğenidir. Miss Turkey 2017 finalisti olan Esen, 1999 yılında dünyaya gelmiştir.

İstanbul Üniversitesi, H.A.Yücel Eğitim Fak. İngilizce öğretmenliği 2. sınıf öğrencisi olan Itır Esen,ünlü isimlerin tasarımlarında modellik yaptı. Üç yıldır podyumlarda boy gösteren Itır Esen, bugüne kadar Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın, Zeynep Erdoğan gibi ünlü modacıların defilelerinde görev aldı.

Miss Turkey yarışmasında birinci olan Itır Esen’in tacı, 15 Temmuz Şehitleri hakkında yaptığı paylaşımların ardından geri alınmıştır.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.