Home Magazin Kırmızı Oda Zafer’in aşkı Maria kimdir, gerçek adı nedir?

Kırmızı Oda Zafer’in aşkı Maria kimdir, gerçek adı nedir?

0
829

Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Zafer’in sevgilisi Maria karakterini canlandıran oyuncu dizi severler tarafından merakla araştırılıyor. Kırmızı Oda Maria kimdir, gerçek adı nedir? Kırmızı Oda Maria hangi oyuncu oynuyor?

Kırmızı Oda dizisinde Zafer’in hikayesi izleyicilerin dikkatlerini çekiyor. Zafer’in aşkı da dizi severler tarafından merak edilerek araştırılıyor. Kırmızı Oda dizisinde, Zafer’in aslında Nihal’i değil Almanya’da öğrencilik yıllarında tanıştığı Maria’yı sevdiği ortaya çıktı.

Kırmızı Oda Maria kimdir, gerçek adı nedir?

Kırmızı Oda dizisinde Zafer’in aşkı rolünü oynayan oyuncu Derya Taşbaşı’dır.

Derya Taşbaşı kimdir?

1985 yılında Almanya’nın Möchne Gladbach şehrinde doğan Derya Taşbaşı ortaokul ve lise eğitimini Köln’nün Rhein Gymansium okulunda tamamlayarak, bir Avrupa Birliği Projesinde yer almak için 2004 yılında İstanbul’a geldi.

Projenin sonlanmasıyla Türkiye’de hayatına devam etme kararı alan Derya, İstanbul’da uluslararası şirketlerde müşteri temsilcisi olarak çalışıp, aynı zamanda İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Endüstri Ürünleri Tasarımı okudu. Bu alanda yarışma sonuçları ödüllere sahip oldu ve Burslu Milano Domus Akademi de bir dönem okuma şansı oldu.

Öğrencilik yıllarında oyunculuk ve sunuculuğa olan ilgisi ağır basan ve dizi oyunculuğuna başlayan Derya, Arka Sıradakiler isimli gençlik dizisinde ilk kamera önü deneyimini yaşarken, oyunculuk kariyerine Kanıt ve Kollej Günlüğü dizilerinde devam etti. Ayrıca bu sure zarfında çeşitli reklam kampanyalarının yüzü olarak ekranlarda yerini aldı.

TRT Spor’da 295 bölüm yayınlanan Haydi Spora isimli programın sunuculuğunu yapan Derya Taşbaşı, Kanal 7 ekranlarında sunuculuğunu yaptığı Uçan Halı programıyla, seyircilere dünyanın en çok merak edilen ülkeleri ve şehirlerinden seslendi. Son olarak da TRT Avaz ekranlarında Türk Halk oyunlarını tanıtan Türk Dansları isimli programı hazırlayıp sunmaya başladı.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.