Kırmızı Oda Zafer’in babası Vahit Karahanoğlu kimdir, hangi oyuncu oynuyor?

Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Zafer Karahanoğlu’nun hikayesi ekranlara geliyor. Zafer Karahanoğlu’nun babası Vahit Karahanoğlu da izleyiciler tarafından merak ediliyor. Kırmızı Oda Vahit Karahanoğlu kimdir? Zafer Babasını kim oynuyor?

Kırmızı Oda dizisi Cuma akşamları reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Dizi severler Kırmızı Oda’yı izlerken kimi zaman gülüyor kimi zaman da gözyaşlarına hakim olamıyor. Dizide zaman zaman yeni oyuncuların katılması ile de izleyici kitlesi artmaya devam ediyor.

Kırmızı Oda dizisinin son bölümüne Zafer ve Nihal Karahanoğlu’nun hikayesi de damgasını vurdu. Diziyi izleyenler, bu gizemli çiftin hikayesini de merakla araştırmaya başladı. Nihal hastalığı nedeniyle doktor hanıma başvurdu. Zafer ise eşi ile evliliğinden mutlu olmadığını söyledi.

Kırmızı Oda Vahit Karahanoğlu kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Zafer’in babası Vahit Karahanoğlu karakterini Uğur Yücel canlandırmaktadır. Usta oyuncu Uğur Yücel, Vahit Karahanoğlu karakteri ile Kırmızı Oda dizisinin kadrosuna katıldı.

Uğur Yücel kimdir?

1957 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Vanlıdır.[kaynak belirtilmeli] İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü bitirdi ve 1977 yılında tek kişilik bir gösteriyle oyunculuk kariyerine başladı. 1975-1984 yılları arasında Kenter Tiyatrosu, Tef Kabare Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu ve Şan Müzikholü’nde çeşitli oyunlarda oynadı. Selamsız Bandosu ve Muhsin Bey (1987) adlı filmlerdeki rolleri ile büyük çapta beğeni topladı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.