Home Gündem Kısmetse Olur Aybüke Çangal kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği nedir?

Kısmetse Olur Aybüke Çangal kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği nedir?

0
96

Son zamanlarda fenomen isimlerden biri olan Aybüke Çangal, sosyal medyada gündem oldu. Aybüke Çangal hakkında merak edilenler de internette araştırılmaya başladı. Aybüke Çangal kimdir, kaç yaşında, ne iş yapar, boyu kilosu burcu nedir, evli mi sevgilisi kimdir?

Aybüke Çangal ismi sosyal medyada gündem olmasının ardından araştırılan konulardan da biri oldu. Kısmetse Olur programında da adından söz ettiren ünlü fenomen, zaman zaman Twitter’da da konuşulan isimlerin başında geliyor. Kendisi hakkında merak edilenler de internette araştırılıyor. Aybüke Çangal’ın hayatı ve biyografisi birçok kişinin merakını cezbediyor.

Ünlü fenomenin kim olduğu konusunda detaylar ise haberimizde yer alıyor. İşte sizlerin araştırdığı isimlerin başında gelen, Twitter’da trend topic listesinin üst sıralarında da yer alan Aybüke Çangal hakkında detaylar haberimizde!

AYBÜKE ÇANGAL KİMDİR?

Sosyal medyada aktif olan Kısmetse Olur Aybüke, bu alanda içerikler üretmektedir. 21 yaşındaki genç yarışmacı, “Evlilikten beklentim iyi bir eş, çocuklarıma iyi bir baba, bir oda dolusu kıyafet ve makyaj malzemesi. Yanımdaki erkek ortamdaki en ilgi çekici erkek olmalı.”sözleriyle kendini tanıttı.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmacısı Aybüke Çangal 2001 yılında dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Beden Eğitimi üzerine alan yarışmacı, Akrep burcu.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.