Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer hamile mi, bebek mi bekliyorlar?

Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer’in hamile olduğuna dair çıkan iddiaları, magazin dünyasında çalkalanmaya başladı. Konuyla ilgili açıklama ise yine Başak Dizer’in kendisinden geldi. Başak Dizer hamile mi, Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti bebek mi bekliyor, çocukları mı olacak? Gibi sorular merak ediliyor. İşte tüm soruların yanıtı!

Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Behlül karakteri ile hafızalara kazınan ve başarı çıtasını gün geçtikçe yükselten yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, hayatını Başak Dizer ile birleştirmişti. Çiftin evlliliğinden sonra ise bebek bekledikleri iddiaları zaman zaman çıkmaya başladı.

Magazin takipçileri, Başak Dizer Kıvanç Tatlıtuğ’un bebek beklediği haberlerini ise internette araştırmaya başladı. Başak Dizer hamile mi değil mi merak edilirken konuyla ilgili açıklama yapan Başak Dizer, iddiaların yanlış olduğunu söyledi. İşte Başak Dizer’den yapılan o açıklama.

“Hamile değilim”

Dizer, Instagram’da kendisine tebrik mesajı yollayan bir arkadaşına verdiği cevabı hesabından paylaşarak çıkan haberleri yalanladı. Dizer, arkadaşına yolladığı mesajda “Hamile değilim. Her sene düzenli olarak yapılan yanlış haber” ifadelerini kullandı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.