Blu TV’nin fenomen dizisi Kıyma, 2. Sezon 1. Bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizinin yeni sezon ilk bölümünü izlemek isteyenler soluğu internette aldı. Kıyma 2. Sezon 1. Bölüm full tek parça izle Kıyma kaçak korsan yayın Blu TV youtube izle. Kıyma 2. Sezon 1. Bölüm Full Dizi İzle, Kıyma 6. Bölüm full İzle, full hd 1080p, dizilla, dizinom, dizibox, dizipal güncel 780p

Kıyma dizisi 2. Sezon 1. Bölümüyle 27 Eylül Salı akşamı Blu TV’de yayınlandı. Dizinin son bölümünü izlemek isteyenler konuyu internette araştırıyor.

Şehirler değişir, sokaklar asla! Ömer, Poyraz ve Tufan 3 yıl hapiste yattıkran sonra Adana’dan İstanbul’a gelip bir kebapçı açarlar. Artık illegal dünyayla işleri bitmiştir. Ancak gerçekler planladıkları gibi olmaz.

İstanbul’da daha dükkanı kiralarken dolandırılınca paralarını geri almak için girdikleri yolda yeni bir dünyayla karşılaşırlar. Büyük ve saygı duyulan bir mafya babası olan Dayı’nın güvenini kazanırlar. Fakat Dayı’nın oğlu Yiğit ilk günden beri Ömer, Poyraz ve Tufan’a düşman olur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz