Kobra Murat kimdir, gerçek adı nedir? Kobra Murat peruksuz hali nasıl?

Sosyal medyanın gündeminde geniş yankı uyandıran kobra Murat, kendisini görenler tarafından araştırılmaya başladı. Kobra Murat kimdir, kaç yaşında, nereli? Konra Murat soyadı nedir, peruklu ve peruksuz hali nasıl?

Roman müziğinin önemli isimlerinden Kobra Murat, katıldığı sabah programında peruğunu çıkardı. Kısa bir süre içinde ünlü şarkıcı Kobra Murat’ın versiyonu sosyal medyada peruksuz olarak sık sık paylaşılmaya başlandı. Peki Cobra Murat kim ve kaç yaşında?

Şarkıcı Murat Divandiler (Kobra Murat lakaplı) uzun bir aradan sonra farklı bir görünümle ekrana geldi. Ünlü şarkıcı, katıldığı TV programında peruğunu çıkardı ve kısa sürede sosyal medyada gündeme geldi.

Birçok sosyal medya kullanıcısı, bu ünlü şarkıcıyı peruğu takmadan görünce çok şaşırdıklarını paylaştı.

Kobra Murat kimdir?

Meraktan Murat Divandiler’in “Kobra Murat” lakabı nereden geldi? Zengin kadınlar için yaptığı kostümler ve düğünde “Cobra” gösterisinden sonra adının “Cobra” olduğunu açıkladı.

Kobra Murat (diğer adıyla Murat Divandiler) babası, büyükbabası ve büyük büyükbabasının doğduğu mahallede yaşıyor. Çevresinde çok ünlü bir terzi. Kobra Murat, 26 yıl önce giyim sektöründe tanıştığı Emine ile evlendi. Oğulları Doğuş ve Yiğithan’dan sonra kesinlikle bir kız sahibi olmayı umuyorlar. Altı yıl sonra dileği gerçekleşti ve Sergül 30 Temmuz 2007’de doğdu.

Kobra Murat, Roma düğünleri için yaptığı popüler moda tasarımcısı ve şarkıcı performanslarıyla tanınır.

Roman Show adlı bir albümün sahibi olan Kobra Murat Çukur, Cansever ile Geliyor Havalı Geliyor şarkısını seslendirdi.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.