Konuşanlar Cansu kimdir, kaç yaşında, nereli?

0
352

Hasan Can Kaya’nın sunduğu ve konuklarıyla milyonlarca kişiye paylaştığı Konuşanlar’ın yeni bölümü yayınlandı. Fragmanda dikkat çeken isimlerden biri de Cansu. Çiçekçinin sözcüsüne verdiği yanıt ve fantezileriyle günün en popüler isimlerinden biri olmayı başardı. Peki Konuşanlar Cansu kim? Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde.

YouTube’da başladığı yayın hayatı konuşmacılar ve milyonlarca kişi tarafından sevildi ve Acun Ilıcalı’nın dizi ve film platformu EXXEN’e yayın yaparak itibarını kazanmayı başardı. Geçtiğimiz hafta yayınlanan 12. bölüm (kısa film) birçok kişi tarafından sevildi. Gösteriye katılan Cansu, yoğun ilgi gören 8 dakikalık bölümde konuştu. Kendisi gibi misafirlerin geldiği çiçekçiye verdiği cevaba ek olarak, spor salonunda evli olduğunu bilmeyen bir adamı da hayal etti ve onu en çok araştırılanlar listesine koydu. Peki, Cansu kim söyleyebilir? Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde.

Evli bir adamla fantezi!

Konuşmacının ikinci bölümünde tespit edilen 6-7 kişi sahneye gelerek insanlara anılarını anlattı ve insanları güldürdü. Cansu da bu hikayelerden birini paylaşarak alkışladı ve şaşırdı. Karşılaştığınız en büyük güveç probleminde gittiği spor salonundaki insanları beğendiğini ve etkilediğini söyledi. Daha sonra aynı merkezde spor yapan bir bayanla bunu paylaşmasını söyledi, çeşitli fanteziler yaşadı ve ardından “O benim kocam” cevabını aldı.

Konuşanlar Cansu kimdir?

Cansu’nun Instagram hesabına sahip olup olmadığı meraktan, dizinin 12. bölümünün alamet-i farikalarından biri oldu. Çünkü gösteri milyonlarca izleyicinin ilgisini çekti ve her hafta en az bir konuşmacı gündemde. Cansu bu hafta en çok izlenen konuşmacı olabilir. Ancak Instagram hesabının olup olmadığı henüz bilinmiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here