Home Medya Konuşanlar Demet kimdir, soyadı nedir? kaç yaşında, nereli? Demet Instagram hesabı nedir?

Konuşanlar Demet kimdir, soyadı nedir? kaç yaşında, nereli? Demet Instagram hesabı nedir?

0
199

Exxen’de yayınlanan ve Hassan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu Konuşanlar’da Demet merak konusu oldu. Konuşanlar Demet Öztürk kimdir, kaç yaşında, nereli?

Demet kimdir ve Exxen Mobil’in rekor kıran konuşmacı programının son bölümüne kimler konuk oluyor? Demet’den bahsetmişken, kaç yaşında? Demet’in sosyal medya adresinden bahsetmişken Instagram adresi çok merak ediliyor! Demet’den kim bahsediyor? Exxen Mobil sözcüsünün son bölümünde Demet kim, kaç yaşında ve nerede? Instagram adresi nedir?

Konuşmacının, Sezon 2’nin 11. bölümü için Exxen’de yayınlanması planlanıyor! Hasan Can Kaya (Hasan Can Kaya) bu hafta “Konuşmacı” programında büyük bir başarı elde etti ve konuşması hemen açıklandı! Demet figürü ve şakalarıyla öne çıkıyor. Peki konuşulan Demet kim? Soyadı? Demet’den kim bahsediyor? Önceki bölümde Demet bir Exxen konuşmacısıydı, kaç yaşında ve nerede? Instagram adresi nedir? İşte haberimizden detaylar

Konuşanlar Demet kimdir?

Konuşmacı programına katılan Demet, Fransa’da bir ortaokulda okuyor. Özyeğin Üniversitesi’nde % 65 burslu hukuk okudu. Demet’in babası finans müdürü ve şu anda Maltepe’de yaşıyor. Babasının iş yeri Gebze olduğu için Maltepe’de yaşıyor. Hepimizin bildiği gibi sevgili yoktur.

Konuşanlar Demet ne dedi?

Konuşmacı, Demet’in Instagram’ın çok popüler olduğunu söyledi. Zaten Demet’in Instagram adresinin olduğunu söylemek merak ediliyor.

Demet Öztürk’ün kısa sürede Instagram’da 20.000 takipçisi var. Konuşmacı Demet Öztürk’ün soyadıyla ünlü ve instagram adresi “demetozturk2”.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.