Ana SayfaMagazinKurtlar Vadisi yeniden mi başlıyor? Kurtlar Vadisi Kaos nedir, ne zaman başlayacak?

Kurtlar Vadisi yeniden mi başlıyor? Kurtlar Vadisi Kaos nedir, ne zaman başlayacak?

Televizyon ekranlarının sevilen dizi, efsanesi, en çok izlenen yapımlarından Kurtlar Vadisi’nin Kaos ismiyle yeniden yayınlanacağı iddiası, sosyal medyanın gündemine oturdu. Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Terör ve Kurtlar Vadisi Pusu’nun ardından, dizinin yeni bir isimle yani Kurtlar Vadisi Kaos ismi ile yeniden yayınlanacağı bilgisi, dizi severleri de ayrı bir heyecanlandırdı. Peki, Kurtlar Vadisi Kaos gelecek mi? Kurtlar Vadisi Kaos yeniden mi yayınlanacak? Kurtlar Vadisi Kaos hangi kanalda, ne zaman başlayacak? Kurtlar Vadisi Kaos oyuncuları kim? Kurtlar Vadisi Kaos Polat Alemdar, Memati Baş, Abdülhey olacak mı? İşte merak edilen soruların yanıtları!

Başrollerinde Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Oktay Kaynarca, Özgü Namal, Selçuk Yöntem gibi tecrübeli isimlerin yer aldığı Kurtlar Vadisi, 2000’li yılların başında adeta izlenme oranlarını alt üst ediyordu. Bir efsane haline gelen dizi, birçok insanın yaşam tarzını bile adeta değiştirmişti. Kurtlar Vadisi dizisinin tamamlanmasının ardından, Kurtlar Vadisi Terör izleyicilerle buluşmuş ancak, alınan kararlar neticesinde dizisinin yayın hayatı çok kısa sürmüştü. Daha sonra Kurtlar Vadisi Pusu ismi ismiyle ekranlara yeniden dönen dizi, bu kez uzun soluklu bir dizi haline gelmiş ve yine en çok izlenen dizilerin başını çekiyordu. Kurtlar Vadisi’nin bu kez, Kurtlar Vadisi Kaos ismiyle yeniden ekranlara geleceği iddiası, dizi severleri heyecanlandırdı.

KURTLAR VADİSİ KAOS NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Sahneleri ile akıllara kazınan Kurtlar Vadisi’nin ekrana dönüş tarihi de belli oldu. Kurtlar Vadisi Kaos ismiyle ekranlara gelecek olan efsane dizi, Show Tv’de ekran yolculuğuna yeniden başlayacak.

Kurtlar Vadisi Kaos’un Polat Alemdar karakteriyle gönüllere taht kuran Necati Şaşmaz’ın başrolünde Şubat ayında izleyicisi ile buluşacağı belirtiliyor. Kurtlar Vadisi Kaos’un ilk fragmanının da yayıncı kuruluş tarafından yakın bir zamanda paylaşılması bekleniyor.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.