Kurtlar Vadisi’nin Aslan Akbey’i Selçuk Yöntem EDHO’ya mı katılıyor?

Bir zamanların efsane dizisi Kurtlar Vadisi’nde Aslan Akbey rolünü canlandıran usta oyuncu Selçuk Yöntem’in, Alpaslan’ın babası olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılacağı bilgisi dolaşmaya başladı. Özellikle sosyal medyada dilden dile dolaşmaya başlayan bu dizi, dizi severler tarafından sıkça araştırılıyor. Selçuk Yöntem EDHO’ya mı katılacak? Kurtlar Vadisi’nde Aslan Akbey rolüyle hafızalara kazınan Selçuk Yöntem EDHO’ya mı transfer oldu? İşte merak edilen detaylar…

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, izleyicilerin pür dikkat takibiyle beğeni kazanmaya devam ediyor. 15 Aralık Salı akşamı ATV ekranlarında 176. Bölümle izleyicilerin karşısına çıkan dizi, yeniliklerle devam ediyor. Bir zamanların en çok izlenen ve hala dizi severlerin hafızalarında kazılı olan Kurtlar Vadisi’nin Aslan Akbey’i EDHO’ya mı katılıyor! İddialar sosyal medyada sıkça dolaşmaya ve dilden dile söylenmeye başladı bile! Selçuk Yöntem’in, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Alpaslan’ın babası olarak katılacağı söyleniyor! Peki, bu iddialar doğru mu? Selçuk Yöntem EDHO’ya mı transfer olacak? Selçuk Yöntem kaçıncı bölümde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılacak mı? İşte detaylar!

EDHO sil baştan..

EDHO’da hikaye Hızır Çakırbeyli’den çıkıp Alpaslan ve babasına kayacak. EDHO’da bu akşam sürpriz ayrılıklar yaşanacak ancak dizinin kadrosu da yeniden şekillenecek. Yeni sezonda devam kararı alan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeni transferler ve ayrılanlar belli oluyor.

TİPİ ölüyor!

İlk sezondan itibaren dizide yer alan Tipi karakteri Savaş Özdemir ölerek diziden ayrılıyor. Korkmazların ilk intikamı olarak TİPİ’yi öldürecek. Dizinin ilk sezonundan itibaren yer alan Savaş özdemir diziye veda ediyor.

Selçuk Yöntem EDHO’da!

EDHO’da çok büyük bir sürprizle Selçuk Yöntem diziye katıldı. Daha önce Kurtlar Vadisinde Aslan akbey karakteriyle hafızalara kazanınan Aslan amca Selçuk Yöntem EDHO’da Alpaslan’ın babası ve Ünal Kaplan’ın kritik ortağı olarak diziye katılıyor.

Oktay Kaynarca EDHO’dan ayrılıyor!

VE Alpaslan Çakırbeyli yükselişi sonrası yine Polat Alemdar olduğu gibi Hızır Çakırbeyli canlandıran Oktay Kaynarca sezon sonu diziden kesin olarak ayrılıyor. 3 sezon başlayan ancak 6 sezona doğru giden EDHO’da Oktay Kaynarca sezon sonu diziden çıkıyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.