Kuruluş Osman 39. Son bölüm 23 Aralık Çarşamba ATV, Youtube full izle!

Başrollerinde Burak Özçivit, Özge Törer, Nurettin Sönmez, Ahmet Yenilmez, Cüneyt Arkın gibi isimlerin yer aldığı ATV ekranlarının reyting rekorlarını alt üst eden dizisi Kuruluş Osman, Çarşamba akşamları dizi severlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Dizinin yayınlanan son bölünü yine nef9. Bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler de full ATV izleme linkini araştırmaya başladı. Kuruluş Osman 39. Son bölüm tek parça ATV, Youtube Full izle!es kesen sahneleriyle izleyicileri adeta ekranlarının başına kilitledi. Kuruluş Osman dizisinin 23 ARalık Çarşamba günü yayınlanan 3

ATV ekranlarında yayınlanan ve yayınlanan her bölümle dizi severlere keyifli anlar yaşatan Kuruluş Osman’da heyecan sürüyor. Kuruluş Osman 23 Aralık Çarşamba 39. Bölümde, Hasta yatağından kalkarak herkesi şaşırtan Ertuğrul Bey, topladığı toyla Osman Bey ve Savcı Bey arasındaki çatışmaya son verirken; kendisinden sonra kimin bey olacağına karar vermek üzere Aksakallılar’la bir araya gelir. Targun Hatun, Nikola’nın Kayı beylerini zehirlemesi için yaptığı planı Osman Bey’e anlatırken; Osman Bey, Nikola’ya karşı zekice bir oyun kurar.

Vasiyetini hazırlayan Ertuğrul Bey’in ölümü Kayı Obası’nda büyük bir acıya sebep olur. Kayı Obası beyini gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlarken; yeni beyin kim olacağı sorusu herkesin aklındadır. Kayı Obası’nın yeni beyi kim olacak? Ertuğrul Bey’in ölümü uçtaki dengeleri nasıl değiştirecek? Osman Bey, Nikola’ya karşı kurduğu oyunda başarılı olabilecek mi? Savcı Bey, beylik için nasıl bir hamle yapacak? Dündar Bey, beylik için adının geçmeyişi üzerine Hazal Hatun’la birlikte nası bir plan kuracak?

KURULUŞ OSMAN 39. BÖLÜM İZLE

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.