Kuruluş Osman 39. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, izle!

ATV ekranlarının ve Çarşamba akşamlarının en sevilen dizilerinden biri olan Kuruluş Osman, 16 Aralık Çarşamba akşamı izleyicilerin karşısına çıktı. Son zamanların reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman, 16 Aralık Çarşamba akşamı 38. Bölümüyle yayınlandı. Yayınlanan bu bölümle izleyicileri ekranlarının başına adeta kilitleyen Kuruluş Osman’ın 38. Bölümü biter bitmez bir sonraki bölümde neler olacağı da izleyiciler tarafından merak edilmeye ve araştırılmaya başladı. Kuruluş Osman 39. Bölüm fragmanı da bu anlamda sıkça araştırılıyor. Dizi severler, Osmanlı Devleti’nin kuruluş yıllarını anlatan bu dizinin yeni bölümünde yani 39. Bölümde neler olacağını merak ediyor.

Kuruluş Osman dizisinde heyecan dorukta. Son zamanların en çok izlenen dizilerinden biri de şüphesiz ki ATV ekranlarının efsane dizisi Kuruluş Osman. Diriliş Ertuğrul’un ardından hikayenin devam ettirildiği Kuruluş Osman dizisi, yayınlanan her bölümle başarısını sürdürüyor. Peki, Kuruluş Osman 38. Bölümde neler oldu? 39. Yeni bölümde neler olacak? Kuruluş Osman 39. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 39. Bölüm fragmanı izle! Detaylar haberimizde…

KURULUŞ OSMAN 38. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Osman Bey’in yokluğunda Dündar Bey ve Savcı Bey’in girişimleri ile Kayı Obası’nda yeni bey seçimi için Toy toplanmasına karar verilir. Kulucahisar Kalesi’ni kaybetmenin acısıyla Geyhatu’ya giderek kendisine tuzak kuranın Yavlak Arslan olduğunu açıklayan Nikola, Targun Hatun’u ise Kayı beylerinin yemeğini zehirlemesi için görevlendirir. Osman Bey, Moğol tehdidine karşı Geyhatu’yla yüzleşmek zorunda kalırken, Ertuğrul Bey’den gelen haber obada bomba etkisi yaratır. Kayı Obası’nın yeni beyi kim olacak? Ertuğrul Bey’den gelen haber ne? Savcı ve Dündar Beyler, Toy’dan istediğini alabilecek mi? Osman Bey, Bizans-Moğol kıskacından kurtulmak üzere kiminle ittifaka gidecek? Targun Hatun, Nikola’dan aldığı zehirle ne yapacak? Flatyos, Osman Bey’i ele geçirmek için nasıl bir oyun kuracak? Bala Hatun ve Targun Hatun arasındaki gerilim nasıl sonuçlanacak?

KURULUŞ OSMAN 39. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

ATV ekranlarının vazgeçilmez efsane dizilerinden Kuruluş Osman’ın 39. Bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Son zamanların en çok izlenen dizilerinden biri olan Kuruluş Osman’ın 39. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında sayfamız güncellenecektir.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.