Kuruluş Osman 40. Yeni bölüm ATV full canlı Youtube izle!

ATV ekranlarının sevilen tarih dizisi Kuruluş Osman 30 Aralık Çarşamba akşamı 40. yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kuruluş Osman 40. Bölümü izlemek isteyenler de dizinin yeni bölüm izleme linkini internette araştırmaya başladı. Kuruluş Osman 40. Yeni bölüm ATV canlı izle! Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? Osman Bey kayı boyunun yeni beyi mi olacak? Dündar Bey’in oyunu bozulacak mı? Targun Hatun Osman Beyle evlenmek için ne plan yapacak?

Kuruluş Osman dizisi, Çarşamba akşamları yayınlanan yeni bölümleriyle izleyicileri adeta ekranlarının başına kilitliyor. ATV ekranlarının sevilen dizisi, 30 Aralık Çarşamba akşamı da 40. Bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kuruluş Osman 40. Bölüm fragmanı yayınlanmıştı. 40. Bölümde neler olacağı da izleyiciler tarafından büyük bir merakla araştırılmaya başladı. Kuruluş Osman 40. Bölümü, dizinin sevenleri tarafından adeta iple çekiliyor. Kuruluş Osman 40. Bölümde, Kayı Obası’nı yeni beyini seçmek üzere kurulacak toya hazırlanırken, Dündar Bey bazı beyleri altınla kandırıp tarafına çeker. Osman amcasının oyununu bozmayı başarıp Bey seçilirken, bu gelişme uç bölgesinde büyük coşkuyla karşılanır. Osman Bey’in, Bey olması üzerine köşeye sıkıştığını düşünen Nikola, sürpriz bir destekle yeniden güç kazanır. Dündar Bey, Toy’da yaşadığı hayal kırıklığının ardından yeni çareler ararken; Savcı Bey kendisini desteklediğini sandığı amcasının oyunu karşısında öfkelidir. Müslüman olmaya karar veren Targun Hatun ise Osman Bey’i elde edebilmek için yeni bir plan kurar.

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hasta yatağından kalkarak herkesi şaşırtan Ertuğrul Bey, topladığı toyla Osman Bey ve Savcı Bey arasındaki çatışmaya son verirken; kendisinden sonra kimin bey olacağına karar vermek üzere Aksakallılar’la bir araya gelir. Targun Hatun, Nikola’nın Kayı beylerini zehirlemesi için yaptığı planı Osman Bey’e anlatırken; Osman Bey, Nikola’ya karşı zekice bir oyun kurar. Vasiyetini hazırlayan Ertuğrul Bey’in ölümü Kayı Obası’nda büyük bir acıya sebep olur. Kayı Obası beyini gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlarken; yeni beyin kim olacağı sorusu herkesin aklındadır. Kayı Obası’nın yeni beyi kim olacak? Ertuğrul Bey’in ölümü uçtaki dengeleri nasıl değiştirecek? Osman Bey, Nikola’ya karşı kurduğu oyunda başarılı olabilecek mi? Savcı Bey, beylik için nasıl bir hamle yapacak? Dündar Bey, beylik için adının geçmeyişi üzerine Hazal Hatun’la birlikte nası bir plan kuracak?

KURULUŞ OSMAN 40. BÖLÜM İZLE

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.