Kuruluş Osman 40. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, izle! Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman, yeni bölümleriyle izleyicilerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. 23 Aralık Çarşamba akşamı 39. Bölümüyle ekranlara gelen Kuruluş Osman, dizi severleri yine ekranlarının başına kilitledi. Kuruluş Osman 39. Bölümden sonra 40. Bölümde neler yaşanacağı da izleyiciler tarafından merak ediliyor. Kuruluş Osman 40. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 40. Yeni bölüm fragmanı izle!

ATV ekranlarında Kuruluş Osman efsanesi devam ediyor. Yayınlanan her bölümüyle reyting rekorları kıran dizinin son bölümünden sonra bir sonraki bölüm de izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. 40. Bölüm fragmanı da araştırılanlar arasındaki yerini şimdiden aldı. Kuruluş Osman son bölümde neler oldu? Kuruluş Osman 40. Bölümde neler olacak?

KURULUŞ OSMAN 39.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Kararını Allah mübarek eylesin!”

Hasta yatağından kalkarak herkesi şaşırtan Ertuğrul Bey, topladığı toyla Osman Bey ve Savcı Bey arasındaki çatışmaya son verirken; kendisinden sonra kimin bey olacağına karar vermek üzere Aksakallılar’la bir araya gelir. Targun Hatun, Nikola’nın Kayı beylerini zehirlemesi için yaptığı planı Osman Bey’e anlatırken; Osman Bey, Nikola’ya karşı zekice bir oyun kurar.

Vasiyetini hazırlayan Ertuğrul Bey’in ölümü Kayı Obası’nda büyük bir acıya sebep olur. Kayı Obası beyini gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlarken; yeni beyin kim olacağı sorusu herkesin aklındadır. Kayı Obası’nın yeni beyi kim olacak? Ertuğrul Bey’in ölümü uçtaki dengeleri nasıl değiştirecek? Osman Bey, Nikola’ya karşı kurduğu oyunda başarılı olabilecek mi? Savcı Bey, beylik için nasıl bir hamle yapacak? Dündar Bey, beylik için adının geçmeyişi üzerine Hazal Hatun’la birlikte nası bir plan kuracak?

KURULUŞ OSMAN 40. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman 40. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında fragman sayfamıza eklenecektir.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.