ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman, 6 Ocak 2021 Çarşamba akşamı merakla beklenen 41. Bölümüyle dizi severlerin karşısına çıktı. Kuruluş Osman dizisi, yeni bölümüyle izleyicileri yine ekranlarının başına kilitlemeyi başardı. Kuruluş Osman son bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler, izlemek için link aramaya başladı. Kuruluş Osman 41. Bölümde neler oldu? Kuruluş Osman son bölümde neler oldu? Kuruluş Osman Dündar Bey öldü mü, ölecek mi? Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 41. Son bölüm Youtube, Puhu TV tek parça full kesintisiz ATV izle! Kuruluş Osman 6 Ocak tek parça izle! Kuruluş Osman 42. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 42. Bölüm fragmanı izle!

ATV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her bölümle de Çarşamba günlerinin reytingini alt üst eden Kuruluş Osman dizisi, izleyenleri adeta ekranlarının başına kilitliyor. ATV ekranlarının izleyicileri, Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümünün yayınlanacağı Çarşamba akşamlarını adeta iple çekiyor. Son bölümle de yine adından söz ettirmeyi başaran dizide, 41. Bölümde neler olduğu diziyi kaçıranlar tarafından merak edilmeye ve araştırılmaya başladı. Biz de haberimizde sizler için Kuruluş Osman 41. Bölüm izleme linkini ve yeni bölüm fragmanı hakkında merak edilenleri derledik!

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

“Obada tek bir hain kalmayacak!”

Yeni dönem başlıyor

Kayı beyi olarak kılıç kuşanmasının ardından Türk kağanlarının emanetlerini Bamsı Bey’den teslim almak üzere yola çıkan Osman Bey; obada ve uç bölgesinde nizamını kurmak için çalışmaya başlar. Ancak Flatyos’un kaçışı ve Bala Hatun’un zehirlenmesiyle sarsılacaktır.

Dündar Bey ipin ucunda

Flatyos’un kaçışından alp başı görevini verdiği Göktuğ’u sorumlu tutan Osman Bey, Dündar Bey’in Nikola ile gizlice görüştüğünü öğrendiğinde ise çılgına döner ve amcasını cezalandırır. Papa’nın ajanları Bamsı Bey’i tuzağa düşürerek emanetleri ele geçirmek için hamle yaparken, Flatyos’un dönüşüyle güçlenen Nikola ise İstanbul’dan gönderilen yeni birlikler sayesinde Osman Bey’i gafil avlamak üzere plan kurar.

Göktuğ’un cezası ne olacak?

Türk kağanlarının emanetlerini teslim alan Osman Bey’in yeni hedefi ne olacak? Osman Bey, Dündar Bey’i nasıl cezalandıracak? Osman Bey, Flatyos’un kaçışından sorumlu tuttuğu Göktuğ’a ne ceza verecek? Bala Hatun’u zehirleyen Targun Hatun’un planı ne? Flatyos’un geri dönmesiyle Nikola nasıl bir tuzak kuracak? Papa’nın ajanları emanetleri ele geçirebilecek mi?

KURULUŞ OSMAN 41. BÖLÜM İZLE

KURULUŞ OSMAN 42. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kuruluş Osman dizisinin ATV ekranlarında yayınlanan 41. Bölümü biter bitmez bir sonraki bölüm fragmanı da merak konusu oldu. Dizinin 42. Bölümü merakla araştırılıyor. Kuruluş Osman 42. Bölüm fragmanı için bağlantıyı kontrol edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here