Kuruluş Osman 47. bölüm fragmanı izle! Kuruluş Osman 46 ATV youtube puhu tv izle

0
232
kuruluş osman 47 bölüm fragmanı

kamuilan365 ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisi 17 Şubat 2021 Çarşamba akşamı yeni bölümüyle ekranlara geldi. Kuruluş Osman 46. Son bölüm tek parça full izle. Kuruluş Osman ATV, Youtube Puhu Tv 46. Bölüm izle. Kuruluş Osman 47. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV kuruluş osman 47. bölüm fragmanı izle.

ATV ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni dizi Kuruluş Osman, 17 Şubat akşamı 46. Bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Kuruluş Osman 46. Bölüm yine nefes kesen sahneleri ile dizi severleri ekranlarının başına kilitledi. Dizinin yayınlanan son bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyeler konuyu izleme linki internette araştırmaya başladı.

Ayrıca merak edilen bir diğer konu da dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı. Kuruluş Osman son bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanı hakkında detayları haberimizde bulabilirsiniz. İşte Merak edilen Kuruluş Osman 46. Bölüm izle ve dizinin 47. Bölüm fragman detayları!

Kuruluş Osman son bölümde neler oldu?

Targun, kovaladığı eserleri ele geçirdi ve Bala ile Hazal ve Lena civcivleri Dündar Bey’i ele geçirdi; Kayı Obası’ndan kaçmayı başardı. Osman Bey, Nikola’nın tuzağına düştü ve Bamsı Bey ile ölüm kalım savaşı verdi. Savcı Bey ve oğlu Bayhoca, Flatyos ve askerlerinin tuzağına düşüyor ve son güçleri direniyor.

Türk Hanının kalıntılarının Targun’a transferi büyük şok yarattı. Osman Bey, kültürel kalıntıları geri almak ve Bala Hatun başta olmak üzere tüm tutukluları kurtarmak için akıllıca bir plan yaptı. Malhun Hatun ve Alplerinin desteği Nikola’nın planlarını değiştirecek.

Kuruluş Osman 46. Bölüm izle

kuruluş osman 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman 46. Bölümden sonra yeni bölümde neler olacağı da merak konusu oldu. Kuruluş Osman 47. Bölüm fragmanı için yukarıdaki bağlantıyı kontrol edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here