Kuruluş Osman sezon finali ne zaman? Yeni sezon bölümler ne zaman başlayacak?

ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin sezon finaline ne zaman gideceği izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Kuruluş Osman sezon finali ne zaman, hangi bölümde? Kuruluş Osman ne zaman bitiyor?

ATV ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan yeni bölümleriyle izlenme rekorları kıran Kuruluş Osman dizisi, birçok dizi sezon finali yapmasına rağmen devam ediyor. Reytinglerde üst sıralara oynayan dizi, son zamanlarda da izlenme oranlarını oldukça artırdı.

Başrollerinde Burak Özçivit, Özge Törer, Burak Çelik, Tamer Yiğit ve Cüneyt Arkın gibi tecrübeli oyuncuların yer aldığı dizinin hayranları, Kuruluş Osman’ın ne zaman hangi bölümde sezon finali yapacağını merakla araştırmaya başladı.

Kuruluş Osman sezon finali ne zaman?

Merakla ve ilgiyle takip edilen Kuruluş Osman dizisi, 23 Haziran tarihinde yayınlanacak olan bölümle sezon finaline girecek.

Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman başlayacak?

Dizinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağına dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Sezon finalinde neler yaşanacak?

Dukas ve ordusunun uç bölgesine gelmesi ile büyük savaş başlayacak. Savaşın başlangıcından önce Osman Bey, Türkmen beylerinin desteği ile Selçuklu Sultanı’nın gelişini beklemeye başlayacak. Dukas ve Nikola ise savaş için tüm hazırlıklarını tamamladı. Bölgedeki tekfur askerlerinin ve Dukas’ın birliklerinin bir araya gelmesi ile Osman Bey’e karşı büyük bir ordu hazırlandı. Osman Bey baskınlar yaparak dengeleri değiştirmeyi amaçlar ancak Nikola’nın ajanlarının hedefi haline gelir. Bu akşam yayınlanacak olan bölümde tüm sorular açığa kavuşmuş olacak.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.