Kuş Uçuşu dizisi ne zaman başlıyor, konusu ne? Kuş Uçuşu nerede çekiliyor, oyuncuları kimdir?

Netflix’te yayınlanacak olan Kuş Uçuşu dizisinin yayın tarihi, konusu ve oyuncuları dizi severler tarafından merakla araştırılıyor. İşte merakla beklenen Kuş Uçuşu dizisi hakkında detaylar. Kuş Uçuşu dizisi ne zaman başlıyor, konusu nedir, oyuncuları kimdir? Kuş Uçuşu nerede çekiliyor, ilk bölüm ne zaman?

Yayın hayatına başlayacak olan Kuş Uçuşu dizisinin ilk bölüm tarihi dizi severler tarafından araştırılıyor. Netflix’te yayınlanacak olan Kuş Uçuşu dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu da izleyicilerin merakla araştırdığı bir diğer konu olarak dikkat çekiyor.

Yaz dizisi olarak dijital içerik platformu Netflix’in yeni dizilerinden olan Türk dizisi Kuş Uçuşu için afiş çalışmaları da tamamlandı. Peki, dizinin oyuncu kadrosunda kimler var, konusu nedir, dizi nerede çekiliyor? İşte detaylar…

Dünyada hala karar verici pozisyonlarda duran X kuşağıyla, yeni gelmekte olan Z kuşağının çarpışmasını anlatan Netflix dizisi Kuş Uçuşu’nun çekimleri sürüyor.

Netflix’in favorileri arasına yerleşen Aşk 101’in yaratıcısı, Meriç Acemi’nin yazdığı dizinin yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı Kuş Uçuşu’nda ikiliye Miray Daner, İrem Sak, Defne Kayalar ve Bülent Çetinaslan eşlik ediyor.

Dizi, hedefine güdümlenmiş, en üstteki koltuğa oturabilmek, masadaki önemli kişi olabilmek için mücadele eden Aslı’nın, yeni dünyanın yöntemleriyle kazanıp kazanamayacağını sorgulayacak.

Dizi aralık ayında Netflix’te izleyiciyle buluşacak.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.